Nokia N73 vs. Motorolla V8

Mam mały dylemacik związany z tymi telefonami. Niedługo kończy mi się umowa w Plusie i trzeba wymienić mojego wiernego K750i na coś nowszego. Wybrał bym Nokię ale…napaliłem się na telefon z “klapką”. Co doradzacie wybrać hegemona rynku Nokię czy raczej Motkę. :stuck_out_tongue:

nokie jest super

telefony z klapką są dla dziewczyn :stuck_out_tongue: bierz n73 :wink:

Ja też radzę, abyś wziął Nokie N73 … Większa funkcjonalność. . System i wgl :smiley: Sam zastanawiam się nad jej zakupem …

Niekoniecznie.

Sam się zastanawiam nad telefonem z klapką i też nad tą Motką a V9 ale ta ma nowsze menu a nawet gdzieś czytałem że to linux :smiley: Trochę wątpię w to ale ogółnie menu jest bardzo fajne no i wygląd telefonu.

Bierz Motke.

v9 jest super bierz ja v8 nie bierz bo nie ma zlacza kart pamieci ja z tego powodu bym jej nie bral:(

Tylko do końca nie wiem czy Plus ma w swojej ofercie V9. Dlatego myśle o V8 tak to bym oczywiscie zastanawiał się nad V9. :lol:

Ale chyba wybiorę Motkę bo okres żeby miec telefon z bajerami jak dla mnie minął poza tym wydaje mi się że teraz w modzie są bardziej telefony z klapką ,slidery,jakies cuda obracane.

Jeszcze sie pozastanawiam ale przewaga po stronie V8

Ja bym brał v8 :slight_smile:

Powiem że dwa lata temu tak samo byłem na palony na telefon z klapką. Później żałowałem tego zakupu, musiałem cały czas otwierać tą klapkę w Samsungu X200 jak chciałem zobaczyć godzinę. Plusem tego telefonu jest to jak go otworzysz to nie masz porysowanego wyświetlacza. W marcu kończy mi się umowa i biorę bez klapki. Może wezmę rozsuwanego Samsunga U900 Soul lub SE k850i :slight_smile: