Nokia n73

czy ktos wie cy mozliwe jest zdjecie simloca z nokii n73 w sieci 3?

Ogólnie jest taka możliwość. Chyba tylko z włoskiej “3” były z tym jakieś problemy…

ja mam angielska 3 :frowning:

No to nie powinno być najmniejszych problemów. Tyllko że taka przyjemność to wydatek ok. 100PLN bo to smoki BB5 :slight_smile:

Nie będziesz miał najmniejszych problemów bo sam mam moją N73 z Anglii z sieci 3 i mam ściągniętego simlocka :wink:

Tylko to nie jest właśnie takie tanie - koszt zdjęcia takiego simlocka to koszt ok. 100zł :x

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków, opcja edytuj i popraw.JNJN

zdjalem sima za 50 zlotych w bydgoszczy :smiley:

posiadam program do ściągnięcia simlocka z n73 trzeba koniecznie mieć kabel DKU5

Tak, a prezydent to wysoki brunet.

jak chcesz mogę wysłać ci program nie ma problemu a nie dałem go tu bo się czyta regulamin kolego ;]

Taa i ile już tych N73 odblokowałeś? 8)

nie ma takiej fizycznej możliwości, żeby BB5 z n73 odblokować “programem” :slight_smile: Chip na płycie głównej trzeba przelutować do czego potrzebny jest mikroskop i specjalna lutownica (<< to z tego co widziałem, :))

Skoro tak piszecie to dziwne ale ja i któryś użytkownik odblokował nowszą nokie bo mi pisał na gg i jeszcze coś się tam pytał i programów do odblokowania nokii jest wiele zależy o jakim mówimy