Nokia n73


(Rafi Odb) #1

Tak jak wtemacie jak odblokować symbiana żebym mógł wszystko instalować co jest pod symbiana pod tą nokią n73 bo nic nie moge uruchodzić :? :?


(Mati90 3) #2

wejdz na www.symbian.ovp.pl tam amsz wsio na tego fona, faq jak go zhackowac bez straty gwarncji i ze stratą(na stale), i mnostwo aplikacji, gier, motywow, i duzo wiecej


(Asterisk) #3

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.


(Zbych ) #4

symbian nie jest zablokowany a tylko standartowo menadżer aplikacji /instalacja programów zapewne ustawiona jest na "nie"

Narzędzia/menadżer aplikacji/opcje/ustawienia instalowanie oprogramowania zaznaczyć tak sprawdzanie certyfikatu online-nie


(kamil_w) #5

Ej! Moderator zwrócił uwagę na temat wątku, ale już nie zwrócił uwagi na to, że rozmowa jest o HACKOWANIU!

Skandal ;/


(klopas) #6

każdy wie że coś takiego jest i że łatwo to zrobić :wink: google zawsze we wszystkim pomaga więc nie wiem o co ci chodzi :slight_smile:

Zbych1 , ale np. rotateme niepodpisane nie zainstalujesz... chyba że wgrasz uniwersalnego cera do sis :wink: albo złamiesz system za pomocą tego całego trk i secman czy jakoś tak :stuck_out_tongue: nie wiem bo nigdy nie robiłem ale o tym słyszałem :wink: właśnie na tamtym forum :smiley:


(Zbych ) #7

Ja nie pisałem o jakimś crackowaniu programów tylko o wyłaczeniu sprawdzania certyfikatów poprzez sieć , chyba każdy zakupiony program posiada "certyfikat " tekstowy nie wymagający rejestracji programu online , a jeżeli taka sytuacja zaistnieje to program o tym poinformuje i zaproponuje właczenie sprawdzenia certyfikatu. pozatym kupując program nowy , przeważnie posiada on certyfikat czasowy więc tylko do odnowienia certyfikatu będzie potzrebna sieć.


(klopas) #8

nie oszukujmy się, 99% programów na fony są lewe... na kompach jest inaczej ale na fony? komu się chce ładować kasę w programy do fona... zwłaszcza w Polsce gdy program jest np. z USA :wink: