Nokia n79- wasze opinie

Mój kolega ma zamiar kupić Nokię n79 nową za 850zł. Opłaca mu się ? Wart jest tyle pieniędzy ? jakie wady i zalety? Możecie jakieś porównywalne telefony podawać ale w podobnej cenie,nowe i nie mogą być z dotykowym wyświetlaczem bo mu się takie nie podobają.

z góry dziękujemy :wink:

To dobry telefon jedyne co to mały wyświetlacz i brak qwerty. Z tego co patrze to na allegro to n79 jest to jedna z najniższych cen więc mu się opłaca.

a ten wyświetlacz jest mniejszy niż w k800i? Bo mówił że mu takiej wielkości wyświetlacz wystarczył by. A jak tam z szybkością pracy? Nie zamula nie zwiesza się? A i czy można go używać jako urządzenie do mierzenia ile się przebiegło. Bo mój kumpel lubi sobie pobiegać i chciałby wiedzieć ile przebiegł :slight_smile: Co to jest transmiter Fm? to znaczy że jak położysz telefon koło jakiegoś radia i puścisz w telefonie muzykę to będzie odtwarzana w głośnikach radia?

Z tego co widzę ma gps więc to czy można go używać do mierzenia zależy od aplikacji jaką sobie wgrasz. Telefon jest duży jak do biegania.

Transmiter FM to jest tak jak mówisz ale ustalasz w fonie częstotliwość na której muzyka z telefonu jest transmitowana i ustawiasz tą samą częstotliwość w urządzeniu z radiem i możesz na nim słuchać muzyki z telefonu, przydatne w samochodzie.

Co do wyświetlacza to jest 2,1(k800) a w noki jest 2,4(n79) ale to i tak mało w porównaniu z 5800 gdzie jest 3,1.

a coś z większym wyświetlaczem dało by się znaleść w tej cenie czyli 850zł? Możecie też podać coś z dotykowym ekranem i przy tym napisać coś co by przekonało mojego kumpla. A bateria ile trzyma w n79 przy normalnym użytkowaniu? a i czy zamula ten sympian? Kolegia nigdy nie miał styczności z sys w telach