Nokia N8 w ofertach świątecznych

Cześć,

co sądzicie o Nokii N8?

Są dostępne obecnie na rynku w ogóle jakieś oferty świąteczne z nią?

Osobiście widziałem tylko spoty reklamowe Orange z N8 i rozmowami obrotnymi.

A co z resztą.

Wypowiem się co nieco. Mam już 3 lata N82 i do tego roku nie było jego godnego następcy aż pojawił się N8. Długo czekałam na następcę z obawami że się już nie zjawi. Czym prędzej udała się do znajomego który handluje telefonami i pobawiłam się N8 3 godziny. Telefon wywarł na mnie ogromne wrażenie. Świetny aparat, pełno funkcji multimedialnych. Dobry Multitouch i całkiem niezłe surfowanie po internecie. Jako posiadaczka N82 kupując go celowałam głównie w aparat który na tamte czasy robił na prawdę dobre zdjęcia no i lampa Xeon. Przez 3 lata wyrobiłam sobie zdanie i preferencje z jakich programów korzystam. Głównie telefon służył mi do surfowania po internecie, następnie zdjęcia i multimedia. Stwierdzam wobec że N8 nie kupię jako następce tylko dla tego że ma świetny aparat. Niestety posiada wolną przeglądarkę internetową oczywiście szybsza niż w N82 ale gdy przyszło mi się pobawić HTC Desire oraz Desire HD stwierdzam że Nokia ma poważny problem. Desire HD robi na wysokim poziomie zdjęcia i do tego perfekcyjnie działająca przeglądarka internetowa do której nie ma zastrzeżeń. HTC Desire HD to był dla mnie idealny wybór pomimo tego że czekałam na następcę N82 a była nią N8 teraz wiem że HTC wziął górę nad wszystkim.

Podsumowując. Jeśli myślisz tylko o fotografowaniu N8 z jego lampą Xeon będzie dobrym wyborem. Jeśli natomiast stawiasz na jakość przeglądania stron WWW i robisz to często, oraz lubisz fotografować w dzień HTC Desire HD, bądź HTC Desire będzie lepszym wyborem.

wiadomo że nie ma idealnych modeli telefonów.

Zawsze znajdą się jakieś plusy i minus.

Osobiście co prawda nie mam zamiaru kupować teraz nowego telefonu, ale niedługo ojciec będzie przedłużał sobie abo ( w planach optymalnych)

I tak się rozglądamy, co tu warto wziąć.

Na początek w oko wpadła nam właśnie ta N8.

Ale oczywiście bierzemy też pod uwagę inne modele telefonów dotykowych.

Ważne tylko, żeby były w ofertach za 1PLN.