Nokia N80- uzytkowanie

witam czy ktos moglby mi powiedziec jak najlepiej uzytkowac ten telefon bo wlasnie kupiłem go i chchiałbym a ktos mi poradził jak go dobrze uzytkowac i jeszcze jedna prosba czy moglby mi ktos przyblizyc jak najlepiej poslugiwac sie WI-FI z gory thx za odpowiedzi

Normalnie, tylko uruchomionych aplikacji nie minimalizuj tylko zamykaj poprzez polecenie “zamknij”

Jeśli kupiłeś telefon używany to pierwszą rzeczą jest zrobienie formata telefonu:

przy wyłączonym telefonie przytrzymać przyciski *, zielona słuchawka, 3 i włączyć telefon

Następnie trzeba wgrać najnowszego softa ze zmianą PC:

tu jest WSZYSTKO ładnie i dokładnie opisane:

http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?t=2480&start=0

Crisis7

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Co Ty mu za ciemnote wciskasz?

Zgodzę się do formata i to tyle,jeśli podczes użytkowania telefonu nie dzieją się żadne dziwne rzeczy to nie ma potrzeby ingerowania w aktualizację softu.

Aby korzystać z WiFi należy być w zasięgu sieci Wlan,darmowe punkty dostępu znajdują się w rynkach,restauracjach i innych,oczywiście nie wszędzie ale prawie w każdej restauracji McDonalds.Uruchom kreatora Wlan w swoim telefonie,jeśli odnajdzie pinkt dostępu należy na niego kliknąć i uruchomi się przeglądarka i można surfować.(tak w skrócie)

********************

Jeśli nawet kupił nową N80 to i tak ma bardzo stare oprogramowanie, z nowymi wersjami pojawiło się bardzo dużo poprawek min. poprawka w zarządzaniu baterią i właśnie zgodność WIFI. Są one wręcz niezbędne.

Bigkoras Aktualizacja oprogramowanie będzie kolejnym etapem na drodze poznawania symbiana,niektórym aktualizacje przynoszą wręcz odwortny od oczekiwanego skutek,o czym powinieneś wiedzieć…

Chłopak,który dopiero kupił taki telefon i nie ma zielonego pojęcia o symbianie ,szybciej go “uwali” niż zaktualizuje.

MOŻNA ale wcale nie trzeba

wiec wlasnie ja poznaje symbiana i chce wiedziec jak najwiecej zeby dobrze go uzytkowac bo wiadomo symbian to nie to co zwykły soft w telefonie i dzieki za wszelkie rady ale jeszcze prosze zeby ktos mi przyblizył troche informacji na temat owego telefonu i symbiana:)

Zapraszam Cię na portal http://www.symbianOS.pl i http://www.forum.symbianos.pl

No ja też mimo wszystko radziłbym wgranie niebrandowanego, najnowszego softu…

karolzet Tak ale nie odrazu i nie za wszelką cenę,czytam posty userów,którzy zaktualizowali na nowszy i żałują,bo dzieją się różne cuda…

Sam miałem E50,która od czasu do czasu lubiła się zawiesić lub zrestartować to ją sflashowałem na niebrandowany sofcik i mialem spokój,ale zrobiłem to dopiero po jakimś czasie,gdy miałem jakieś pojęcie…

a nie zaraz po kupnie.