Nokia N80

Co sądzicie o Nokii N80? Uważacie, że jest warta kupna? Chciałem kupić E51, ale doszedłem do wniosku, że N80 ciekawsza - możecie mnie do tego jakoś przekonać? Jaką cenę za ten telefon używany w dobrym stanie uważacie za dobrą?

gg505 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Powiem Ci co nieco o tym telefonie bo miałam okazję go mieć 2 lata temu. Kupiłam go z NOKIA POLAND a więc nówka. Telefon na początku sprawiał niesamowitą frajdę no i ten design jak na tamte czasy. Zdjęcia jak na telefon robił całkiem dobre ale przy dobrym oświetleniu. Chodź zachodziły lekko na zielono to były znośne. Minusem jest natomiast dostępna pamięć RAM która swoją słabość dała we znaki podczas surfowania po WiFi. Kolejny minus to bateria która na prawdę krótko trzymała jak na nowy telefon z nową baterią to była porażka. Moim zdaniem obecnie warto rozglądnąć się za jakimś innym telefonem. N80 jest już przestarzała i nie sądzę żeby u kogoś mogła zagościć na dłużej niż 2 m-ce. Telefon nie nadaje się nadaje jako multimedialny kombajn - bateria go dyskwalifikuje. Slider, nie miałam do niego zastrzeżenia ale co tu dużo mówić skoro telefon był nowy. Po 4 miesiącach używania slider był jak nowy. Jak było z nim dalej trudno mi powiedzieć bo po 4 miesiącach sprzedałam bo z baterią nie dał się dłużej wytrzymać.

każdy starszy smartphone nie będzie dłużej trzymał niż 2-3 dni :stuck_out_tongue:

RAMu jest mało, slider lata na boki, ceglasty, nietypowa rozdziałka do s60v3 (ciężko znaleźć aplikacje), no i z tego co wiem to WiFi może się rozłączać :stuck_out_tongue:

ogólnie porażka ale jak chcesz ciekawy telefon to może pomyśl nad N93 :wink: