Nokia N81 8gb -> dobry wybór?

A więc niedługo przesiadam się z K750i i zastanawiam się nad w/w nokią. Jedyne co jest dla mnie ważne to żęby był dobry wyświetlacz, wi-fi i przyzwoity aparat (jak w tej nokii 2mpx całkowicie mi wystarcza, gdyż telefon służy do telefonowania a cyfrówka do zdjęć)

Pozdrawiam i z góry dzięki za porady :slight_smile:

Tak a od internetu jest komputer :wink: Dobry. NIe będziesz żałować

nie no wiem, ale czasami się przydaje :wink: -> szkoła, wycieczka :wink:

a i jeszcze jedno mam pytanko czy jeżeli będę korzystał z WI-FI to nie płacę prawda?

prawda :wink:

Mój kolega ma ten telefon od tygodnia i jest super zadowolony. Symbian działa na nim jak burza. Gry w ramach platformy next n-gage (chodzi mi o nową platformę a nie model telefonu http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/Testy_program%F3w/Nokia_Next_N-Gage_-_platforma_i_gry/) pełen wypas!. WiFi działa bardzo sprawnie, oczywiście za połączenie nie płacisz.

a to luz ;D kurde pytanie za pytaniem mi się teraz nasuwa :slight_smile:

  • gg można mieć zwykłe czy musi być takie co idzie przez wap czy coś takiego? bo wolę mieć za free :slight_smile:

  • bateria mam nadzieję że 3-4 dni pociągnie? ;>

  • czy ona mi odtworzy avi? czy tylko mp4 / 3gp?

Jak na tak wygórowaną cene to telefon za mało oferuje .

Jak sam napisałeś nie potrzebujesz mocnego aparatu ale 2mpx na telefon za takie pieniądze to nieporozumienie.

Ja osobiście brał bym N95 , albo slabsza N73 (mimo wszystko można dokupić 4gb kartę pamięci .

n95 ma niestety słabą baterię, znajomy kupił i mu trzyma 2dni także lipa.

n73 nie ma wi-fi :slight_smile: i ma słabszy wyświetlacz

Powiem tak: telefon w 100% wart swojej ceny. Możesz korzystać/ grać w pozycji poziomej. Wtedy nad ekranem (w poziomie- po lewej) wyświetlają się guziki, których normalnie nie widać… Mega funkcjonalna sprawa. N95 bym nie brał, jak komuś trzyma 2 dni to może się cieszyć, średnio ludziom trzyma jeden dzień i to ledwo.

Małe pytanko N81 ma Wi-FI ?

A pro po wyświetlacza N73 , słaby to znaczy mało kolorów ?? Z większą ilością kolorów jest tylko ,jaśniej"

Może zastanów sie jeszcze nad N82. Lepszy aparat i więcej Ramu.

Tak N81 ma Wi-Fi

oglądałem film na k850i (262tyś kol) i na Nokii N95 (ten sam film, ten sam format chyba mp4, ale nie pamietam dokładnie) i nokia wg mnie ładniej odtwarzała

N82 powiem Ci, że chyba mnie przekonałeś :slight_smile:

pozdrawiam i dziękuję za wszystkie wypowiedzi :wink: