Nokia N81 nokia 6500 czy sony ericsson C902?

(Pikouko) #1

Witam!

Zastanawiam się nad zakupem nowej komórki. Mam do wyboru telefony Nokia N81 i 6500 oraz sony ericsson C902 ewentualnie Nokia N73 ME. Co doradzacie?

(system) #2

SE C902

(klopas) #3

n95... n81 nie ma nic ciekawego a kosztuje krocie...

6500 też jest cieńka... o SE się nie wypowiadam... wygląda tak że można się zwymiotować :stuck_out_tongue: a to że ma 5mpx nie znaczy że musi robić fajne fotki bo zapewne tek nie jest (jak z k850i)

Kriz , wiemy że jesteś fanboyem SE bo masz tego swojego jak mu tam k800i ale to nie znaczy żebyś wciskał każdemu SE... opanuj się, człowieku...

(system) #4

Nie jestem fanboyem, bo Nokie są do niczego... Jak ci to pomoże:

Bierz Nokie n81

(Alzajac1) #5

byłbym za N73,

a może coś z HTC??

(Wiktor 1996 96) #6

n73

(klopas) #7

N81 kosztuje podobnie do N95... N73 jest wolniejsza i słabsza od N95... a HTC to musiałby być TyTn 2... ale lepiej nokie...

bez symbiana to się zgadzam... SE są dla dzieci ale i tak jedyne na które można zwrócić uwagę to seria P i M... reszta nie jest godna uwagi... ew. k800i bo fotki ma ciut lepsze niż n95 (porównanie wykonane przez właściciela 2xN95 i k800i :wink: )

(Pikouko) #8

To którą byś polecił szczególnie?

(klopas) #9

N95 chyba że starczy kasy na wersję N95-2 :wink: czyli 8gb... widać mniej więcej jaki masz budżet :slight_smile: N81 nie polecam, łatwo wypada z ręki, niewygodne boczne klawisze do grania, aparat słabiutki no i cena... N95 ma sporo bajerów:

-system symbian (masa aplikacji, emulatory różnych konsol, przydatne i ciekawe programy, rozbudowane gry, każdy kto miał system w telefonie wie co to znaczy :wink: )

-akcelerator 3D (odpalisz spokojnie Q2, nie jakiś WAD tylko prawdziwy z PC, zajmujący 300mb)

-czujniki ruchu (bajer, fajne aplikacje wykorzystujące go no i niektóre gierki :wink: najlepszy to RotateMe, obraca ekran o 90* jak obrócisz telefon :slight_smile: )

-szybki procek (fon nie muli)

-dobry aparat (matryca spora, zdjęcia fajne... C902 ma małą matrycę, tzn. w mm bo z MPx ma to samo :wink: )

-n-gage 2.0 (granie na nim to marzenie :wink: zwłaszcza używając przycisków muzycznych i trybu landspace)

-duży ekran, idealny do filmów AVI, fotek itd.

-muzyka na wysokim poziomie

-filmiki jakości DVD

-i wiele, wiele innych :slight_smile:

C902 mimo że jest nowszy to i tak zostaje w tyle :slight_smile:

(Mario153) #10

ja mam N73 i jestem z niej zadowolony robi całkiem niezłe fotki :lol: a 2G karta pozwala na zrobienie bardzo dużej ilosci zdjęć , tylko z tego co czytałem na innych forach to maja problemy z softem ale ja niemiałem jeszcze takiego problem , :smiley:

(Alzajac1) #11

wymieniłeś wszystkie zalety ale ani słowa o wadach - czyli o baterii która zdecydowanie do dobrych nie należy ;]

trochę opinii o tej nokii ;]

(Demonjurek) #12

A Nokię 6500 Slide czy Classic, bo Slide obsługiwałem i bardzo mi się spodobała. Z tych telefonów to właśnie Nokia 6500.

(klopas) #13

bateria max 3 dni przy sofcie v21 i nowszych... przy sofcie v10 bateria max 1dzień...

więcej jak połowa nawet nie miała tego fona... dzieci neo i tyle...