Nokia N81 nokia 6500 czy sony ericsson C902?

Witam!

Zastanawiam się nad zakupem nowej komórki. Mam do wyboru telefony Nokia N81 i 6500 oraz sony ericsson C902 ewentualnie Nokia N73 ME. Co doradzacie?

SE C902

n95… n81 nie ma nic ciekawego a kosztuje krocie…

6500 też jest cieńka… o SE się nie wypowiadam… wygląda tak że można się zwymiotować :stuck_out_tongue: a to że ma 5mpx nie znaczy że musi robić fajne fotki bo zapewne tek nie jest (jak z k850i)

Kriz , wiemy że jesteś fanboyem SE bo masz tego swojego jak mu tam k800i ale to nie znaczy żebyś wciskał każdemu SE… opanuj się, człowieku…

Nie jestem fanboyem, bo Nokie są do niczego… Jak ci to pomoże:

Bierz Nokie n81

byłbym za N73,

a może coś z HTC??

n73

N81 kosztuje podobnie do N95… N73 jest wolniejsza i słabsza od N95… a HTC to musiałby być TyTn 2… ale lepiej nokie…

bez symbiana to się zgadzam… SE są dla dzieci ale i tak jedyne na które można zwrócić uwagę to seria P i M… reszta nie jest godna uwagi… ew. k800i bo fotki ma ciut lepsze niż n95 (porównanie wykonane przez właściciela 2xN95 i k800i :wink: )

To którą byś polecił szczególnie?

N95 chyba że starczy kasy na wersję N95-2 :wink: czyli 8gb… widać mniej więcej jaki masz budżet :slight_smile: N81 nie polecam, łatwo wypada z ręki, niewygodne boczne klawisze do grania, aparat słabiutki no i cena… N95 ma sporo bajerów:

-system symbian (masa aplikacji, emulatory różnych konsol, przydatne i ciekawe programy, rozbudowane gry, każdy kto miał system w telefonie wie co to znaczy :wink: )

-akcelerator 3D (odpalisz spokojnie Q2, nie jakiś WAD tylko prawdziwy z PC, zajmujący 300mb)

-czujniki ruchu (bajer, fajne aplikacje wykorzystujące go no i niektóre gierki :wink: najlepszy to RotateMe, obraca ekran o 90* jak obrócisz telefon :slight_smile: )

-szybki procek (fon nie muli)

-dobry aparat (matryca spora, zdjęcia fajne… C902 ma małą matrycę, tzn. w mm bo z MPx ma to samo :wink: )

-n-gage 2.0 (granie na nim to marzenie :wink: zwłaszcza używając przycisków muzycznych i trybu landspace)

-duży ekran, idealny do filmów AVI, fotek itd.

-muzyka na wysokim poziomie

-filmiki jakości DVD

-i wiele, wiele innych :slight_smile:

C902 mimo że jest nowszy to i tak zostaje w tyle :slight_smile:

ja mam N73 i jestem z niej zadowolony robi całkiem niezłe fotki :lol: a 2G karta pozwala na zrobienie bardzo dużej ilosci zdjęć , tylko z tego co czytałem na innych forach to maja problemy z softem ale ja niemiałem jeszcze takiego problem , :smiley:

wymieniłeś wszystkie zalety ale ani słowa o wadach - czyli o baterii która zdecydowanie do dobrych nie należy ;]

trochę opinii o tej nokii ;]

A Nokię 6500 Slide czy Classic, bo Slide obsługiwałem i bardzo mi się spodobała. Z tych telefonów to właśnie Nokia 6500.

bateria max 3 dni przy sofcie v21 i nowszych… przy sofcie v10 bateria max 1dzień…

więcej jak połowa nawet nie miała tego fona… dzieci neo i tyle…