Nokia N82 czy N95? który lepszy?

Cześć. Który telefon jest lepszy pod względem funkcjonalności? Proszę o opinie użytkowników tych telefonów.

miałem doczynienia z oboma tymi telefonami, jeżeli chodzi o n95 telefon jest zdecydowanie ładniejszy, ale w funkcjonowaniu odbiega od n82. W n95 bateria wytrzymuje max 2 dni, aparat w obu 5Mpix, z tym ze w n82 nokia zamontowała ksenonową lampę błyskowa… w 95 jest zwykła dioda… :slight_smile: polecam wejść na stronę www.nokia.pl i porównać parametry…:slight_smile:

a czy n82 ma czujnik ruchu? W sumie do zdjęć w nocy mam lustrzankę, a w telefonie to tylko tak, żebym aparat miał zawsze przy sobie. :smiley:

jest czujnik ruchu… mnie osobiście drażni strasznie ta bateria w n95, ale kwestia gustu…:slight_smile: i sorry ze tak późno… dopiero usiadłem do kompa…:slight_smile:

Zdecydowanie polecam N82.

Mimo, że to taki “brzydkie kaczątko” to jednak ma tą przewagę nad N95, że raczej nie ma szans klekotać z czasem :slight_smile:

N95 ma w zasadzie jedną przewagę w postaci nieco większego ekranu ale to jest drobiazg, który nie powinien decydować o zakupie.

I ja jestem za N82, nowsza komórka, wg. ładniejsza i mniejsza troche i ma nowszy symbian 9.2.