Nokia N82 na gwarancji + programy - za ile mogę sprzedać?

Witam, przymierzam się do zakupu innego telefonu z górnej półki w związku z czym muszę pozbyć się swojego. Jako że idą święta może jest szansa sprzedać za większe pieniądze. Co wyróżnia mój telefon (N82 czarna):

  • gwarancja Nokia do 2011-08-10

  • ładowarka samochodowa Nokia

  • karta microSD Nokia 2 GB

  • oryginalne programy:

  • LCG Jukebox

  • LCG ProfiMail

  • LCG X-Plore

  • futerał (woreczek) Nokia

  • i wszystkie kable, ładowarka, instrukcje, płyty etc.

Ponadto telefon posiada fabrycznie folie i wiem że to dziwnie zabrzmi ale jestem pedantem. Telefon jest na prawdę w niesamowitym stanie nie posiada śladów użytkowania, syfu między klawiszami itp. jednym słowem igła.

Za ile mogę liczyć że taki telefon po wystawieniu w połowie grudnia na Allego zostanie sprzedany?

Myślę, że 400-450 nawet ktoś będzie w stanie dać. Jest to telefon bardzo ceniony przez użytkowników i nie wydaje mi się żeby był jakiś problem ze sprzedażą. Popytaj na jakichś forach Nokii ewentualnie związanych z symbianem.

Jeśli rzeczywiście jest w takim stanie jak opisujesz to za te 400zł na pewno go sprzedasz :wink:

EDIT: Najlepiej robisz jeśli kartę 16gb sprzedasz osobno, gdyz jako tako ceny to nie podniesie. Tel pójdzie powiedzmy za 400zł, a kartę 16gb za kilka dyszek można puścić.

Masz rację, tak robiłem z częściami do komputera i więcej dostałem :slight_smile: