Nokia N85 - problem z motywem Nokia Nseries

Mam model z tytułu. Ostatnio motyw ze zmienianymi kolorami - mowa o motywie Nokia Nseries szwankuje mi. Kolor czarny teraz stał się wyblakły z widocznym fioletem i pikselami. Kiedyś kilka kropel spadło mi na ten telefon, ale nic poważnego się nie stało. To się zdarzyło kilka miesięcy po tym. Co mam zrobić, żeby odzyskać ten motyw, bo na nim są zrobione trzy. Próbowałam znaleźć go w internecie, ale nie ma.Czy przywrócenie ustawień fabrycznych by coś dało i gdzie znaleźć kod blokady telefonu. Nigdzie go nie ma, a bez tego nie mogę przywrócić ustawień fabrycznych. Wiem, że to dziwne, iż ktoś robi tyle zachodu o motyw, ale po prostu go lubiłam i chciałabym niedługo sprzedać ten telefon, a nie chcę, żeby były tam takie wybrakowane motywy. Pomoże mi ktoś?

laurelome , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Już poprawiłam, mam nadzieję, że teraz jest dobrze. Dziękuję za zwrócenie uwagi. Czy ktoś wie jak mogę sobie poradzić z tym problemem?

zmiana/aktualizacja softu…próbowałaś??

nie, nie próbowałam. Nie znam się zbytnio na tym. Jak można zaktualizować?