NOkia N85 vs. Samsung M8800 Pixon

Spodobały mi się strasznie te telefony, ale nie wiem, który wybrać. Może doradzicie, który jest lepszy??? Czy ten dotykowy wyświetlacz w samsungu jest dobry, czy dobrze się na nim esy pisze?? :wink: Prosze o pomoc ;*

n85

M8800

hmm

Nokia ma 2.6 calowy wyświetlacz więc mały nie jest ;]. Samsun ma 3.2 calowy i jest dotykowy. Zależy co kto lubi czy woli mieć sprawny szybki TELEFON czy telefon-ZABAWKĘ.

Aparat nokii to 5mpx pixona 8mpx i lampa led trudno porównywać na zasadzie, kto ma więcej pixeli.

Może mógłby ktoś dać przykładowe fotki, z któregoś z tych telefonów ;D

Osobiście bardziej podoba mi się n85 :]

Ja bardziej skłaniam się w stronę Pixona…

Wszystkie funkcje ma nieco lepsze, a aparat jest o wiele lepszy…

znaczy chodzi mi o sprawny, szybki telefon, może ktoś ma dotykowy wyświetlacz w komórce, bo zastanawiam się, jak sie piszę na nim esy i czy w ogóle można szybko na nim zmieniać funkcje. W niektórych tez podobno telefonach jakość zdjęć jest słaba, a mają dużo megapikseli (chyba że to jeszcze od czegoś innego zależy ;-)) Słyszałam, że samsungi się często psują, czy to prawda???

To są dwa zupełnie różne telefony.

Przedstaw swe oczekiwania, to powiem który lepszy dla Ciebie.

Oczywiście, i stąd takie fatalne wyniki tej firmy na rynku telefonii komórkowej :wink:

Nie słuchaj plotek.

Większość opinii jest taka, że eski lepiej pisze się na klawiaturze hardwareowej, najlepiej qwerty :slight_smile:

Tak przy oazji, tu masz porównanie ostatnich 8-megapikselówek:

http://www.gsmarena.com/8_megapixel_gra … ew-296.php

dla mnie telefon służy tak samo jak dla każdej nastolatki, czyli muzyka, aparat (chociaż wole cyfórkwa robic zdjecia), gry. Ważne jest dla mnie, aby sie nie zaiweszla i szybko mozna bylo napisac esa ;-). Nie jestem zbytnio wymagająca, ale coz jak ise kupuje telefon to jakis dobry. NIe znam sie za bardzo na tej branzy xP. Wyglad tez sie dla mnie liczy, chcociaz akurat oba te telefony spelniaja to kryterium

Chodzi mi o podtstawowe ustawienia czyli jak dlugo trzyma bateria, bo nie lubie kazdego dnia ladowac telefonu.

Będziesz musiała się przyzwyczaić do częstego ładowania telefonu, gdyż w dziedzinie baterii niewiele się zmieniło od XX wieku natomiast słuchawki to coraz częściej multimedialne gadżety.

A ponieważ sama piszesz, że będziesz pstrykać, grać, słuchać muzyki telefonik szybko będzie tracić energię :wink:

Jakimi funduszami dysponujesz? Telefon ma być nowy czy może być używany?

tak do 1500 nowy telefon no do ladowania to niestety chyba masz racje, ale do tego da sie przyzwyczaic :wink: a telefon chce nowy ze sklepu

Dodane 25.02.2009 (Śr) 21:05

prosze o pomoc nadal nie wiem, który wybrać, chociaż jestem bradizjep rzychylna ku NOkii, ale nie iwem czy t dobry wybór??? pomocy

Dodane 28.02.2009 (So) 17:42

czy ktoś posiada jeden z tych telefonów??? prosze o pomoc