Nokia N86 8MP, 8GB - czy warto?

Mam możliwość dostania za darmo od mojego operatora komórkowego telefon Nokia N86 8MP oraz dodatkowo kartę pamięci 8GB.

Tyle znalazłem na stronie producenta - http://europe.nokia.com/find-products/d … in/landing.

Przez ostatnie dwa lata używam SE850i i jestem zadowolony, nie planowałem zakupu nowego telefonu. Niedługo kończy mi się umowa, chciałem zostawić stary telefon i wybrać usługę “SIM only”, jednak oferta którą otrzymałem - w tej samej cenie którą place dotychczas miałbym 2.5 krotnie więcej minut oraz darmowa Nokie N86.

Macie może jakieś doświadczenia z tym modelem? Czy warto jest zamieniać SE na N-series?

Wg. mnie Nokia wygrywa na starcie ze względu na Symbiana z drugiej też strony minus bo to Nokia (chociaż sam mam N95).

Ale zawsze możesz sprzedać tą N86 w komisie tel. i przeznaczyć kase na abonament. Powinieneś nie martwić się o niego przez kilka ładnych miesięcy.

warto, poznasz wtedy co to system operacyjny na który są przydatne aplikacje bo na jave to tylko gierki bo aplikacji pożytecznych nie znam :stuck_out_tongue:

symbian jako system nie jest taki tragiczny ale są lepsze systemy…