Nokia N9 uszkodzony pulpit z aplikacjami

(Slump Ilawa) #1

Jakaś modyfikacja, namieszała mi na liście aplikacji tj, pulpicie z ikonami aplikacji.

Problem objawia się tym, że gdy przewijam w dół, to dochodzi do pewnego miejsca i dalej nie chce zejść, mamy efekt (odbicia) tak jakbym zbliżył się do końca listy ( ale tak nie jest) chwilowo widać inne elementy ale nie mam możliwości ich wybrania.

Macie jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem?

Pozdrawiam.

(jedrek00711) #2

Proponuje zrobic reset dysku kodem *#7370# wiąże sie to z utratą wszystkich danych ale pomoże ( muzyka zdjęcia filmy skopiowac na komputer to bedzie możliwość wgrania ich spowrotem )chyba że była utworzona kopia zapasowa to po resecie dysku jest możliwość przywrócenia

(system) #3

To się tyczyło pod symbiana nie jestem pewnien na 100 % ale na N9 to chyba nie zadziała

(rubin714p) #4

Wgraj nowy soft.

(Slump Ilawa) #5

Formatować nie będę, niedługo ma być soft w wersji pr 1.3 więc poczekam i zobaczę.

Dziękuje i pozdrawiam.

(Pawel Lity) #6

Na ten soft 1.3 to chyba jeszcze poczekamy. Zapuść Nokia Software Update - niech zrobi jeszcze raz update do ostaniej wersji oprogramowania. Kiedyś namieszałem QTweak'iem i to mi pomogło. Można też użyć Flashera.

(Slump Ilawa) #7

Problemem była modyfikacja pulpitu wydarzeń, jej cofnięcie i reset naprawiło problem.

Poniżej cytat i rozwiązanie dla innych którzy może sie z tym problemem spotkają.

Pozdrawiam.