Nokia N9 uszkodzony pulpit z aplikacjami

Jakaś modyfikacja, namieszała mi na liście aplikacji tj, pulpicie z ikonami aplikacji.

Problem objawia się tym, że gdy przewijam w dół, to dochodzi do pewnego miejsca i dalej nie chce zejść, mamy efekt (odbicia) tak jakbym zbliżył się do końca listy ( ale tak nie jest) chwilowo widać inne elementy ale nie mam możliwości ich wybrania.

Macie jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem?

Pozdrawiam.

Proponuje zrobic reset dysku kodem *#7370# wiąże sie to z utratą wszystkich danych ale pomoże ( muzyka zdjęcia filmy skopiowac na komputer to bedzie możliwość wgrania ich spowrotem )chyba że była utworzona kopia zapasowa to po resecie dysku jest możliwość przywrócenia

To się tyczyło pod symbiana nie jestem pewnien na 100 % ale na N9 to chyba nie zadziała

Wgraj nowy soft.

Formatować nie będę, niedługo ma być soft w wersji pr 1.3 więc poczekam i zobaczę.

Dziękuje i pozdrawiam.

Na ten soft 1.3 to chyba jeszcze poczekamy. Zapuść Nokia Software Update - niech zrobi jeszcze raz update do ostaniej wersji oprogramowania. Kiedyś namieszałem QTweak’iem i to mi pomogło. Można też użyć Flashera.

Problemem była modyfikacja pulpitu wydarzeń, jej cofnięcie i reset naprawiło problem.

Poniżej cytat i rozwiązanie dla innych którzy może sie z tym problemem spotkają.

Pozdrawiam.