Nokia N90 vs Samsung D900

Chce wymienić sobie telefon i nie mam pojęcia który z nich wybrać. Proszę o jakieś sugestie, opinie, które pomogą dokonać mi prawidłowego wyboru.

Jeśli chcesz mieć w telefonie mnóstwo aplikacji (ale i prawdopodobnie mnóstwo problemów :P) wybierz N90,

Jeśli zamierzasz wykorzystywać telefon do rozmów, smsów itp, wybierz D900.

Samsung ma jednak dwie wady:

  1. brak profili (oprócz ustawień standardowych można tel. tylko wyciszyć)

  2. brak możliwości wysłania sms’a na inny numer niż domyślny (jeśli masz wpisanych kilka numerów dla jednego kontaktu).

oo tego, że nie można wysłac sms do innego niż domyślny nr nie wiedziałem. Telefonu używam do dzwonienia, pisania i słuchania muzyki przeważnie.

jak do muzy to lepszy będzie N90… wrzucisz mu jakiś odtwarzacz (tan wbudowany to kicha :stuck_out_tongue: ) np. LCG Jukebox i masz tam playliste, equalizer, zdjęcie albumu, przewijanie, podgłaśnianie i w nowszej wersji język polski i parę innych :slight_smile: (PowerMP3 ma słabą jakość jak cała reszta odtwarzaczy na s60…)

ja mam 3650 która ma symbiana i masę aplikacji i nie mam żadnych problemów… mój kolega ma N70 i tam ma gry z n-gage i masę aplikacji… też żadnego problemu chyba że z miejscem na karcie bo ma tylko 512mb :slight_smile:

a nokia 6680? to chyba tez ma symbiana. N90 jest troche przekombinowana i co najgorsze bardzo duża