Nokia N95 8GB a aplikacja Skype?

Witam, wkońcu zakupiłem sobie ten telefonik, na razie spisuje się dobrze, z tego co wiem to ona ma wi-fi, akurat dużo czasu spędzam w takich miejscach gdzie ta sieć jest dostępna. Skąd pobrać i co zrobić żeby używać skype, chciałbym aby wypowiedzieli się na ten temat osoby które może miały doczynienia z takim powiązaniem telefonu i skype, chciałbym wiedzieć czy aplikacja takowa jest po polsku, czy dobrze się z kims rozmawia (jakość) itp i czy ponosiłbym jakieś koszty ? (chodzi mi o połączenia na kompa do kogoś). Pozdrawiam proszę o odpowiedź :slight_smile:

Niestety Skype na Symbiana jest płatny. Tzn. chcąc dzwonić nawet ze Skype na Skype pobierana jest opłata. Można tylko za darmo czatować z drugą osobą. To wielki minus Skype na Symbiana. Może się to zmieni bo sam chętnie bym Skype używał. Polecam za to program Fring. Więcej tu: http://www.fring.com/ Dzięki niemu porozmawiasz z kontaktami Skype po WiFi za darmo. Polecam.

Witam.

Tak FRING.

Używam na Nokii E51. Ten sam Symbian OS v9.2 Series 60 3rd Edition

Działa dobrze.

Ok Dziękuje wam, a jak w tym fringu jakość rozmów, dobra jest ?:wink: i czy łatwo się z aplikacji korzysta, tnie się itp ?