Nokia n95 8GB slider koszt naprawy

Witam mam kilka pytań odnośnie tego telefoniku. Czy warto kupić nokie n95 8GB na dzień dzisiejszy za 650 zł (ponieważ za tyle mam okazją ją nabyć) telefon w stanie idealnym, oryginalny, kupiony w plusie i gwarancja kończy się w lipcu tego roku? I słyszałem też że w telefonach tego typu robią się luzy w sliderach po jakimś czasie i jaki to byłby koszt usunięcia takiej usterki ? pozdrawiam

W każdym sliderze/i w telefonach z klapką trzeba się liczyć z tym że padnie tobie taśma klawiatury/LCD…Koszt wymiany hmm. Ja w motoroli v8 za taśmę klawiatury dawałem 80 zł juz z robocizną. O luzy jeśli często nie będziesz tak rozsuwał to się nie bój-bardziej o tą taśmę. Przyjmując że telefon ma już 2 lata prawie…bo tyle trwa gwarancja to jeśli taśma nie była wymieniana to może wcześniej czy później ta usterka się przytrafić. Bierz to pod uwage i w razie czego miej na koncie przygotowane te kilka złotych :slight_smile:

lukasz_ed , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif