Nokia n95 - częste zawieszanie. Zmiana soft'u

Witam!

Zakupiłem tel. Nokie n95. Jak za takie pieniądze spodziewałem się idealnego działania telefonu. Telefon łapie zawieszki (biały ekran z napisem NOKIA po czym od nowa wszystko ok). Został już wykonany reset symbiana (*,3,zielona słuchawka,power). Czy da się jakoś zaradzić na te zawieszki, restarty? Czy wgranie nowego softu coś da? Mam na myśli soft 21.0.016 bo aktualnie mam 12.0.013.

Telefon mam z zagranicy z sieci T-Mobile. Czy wgranie softu poprzez NSU jest bezpieczne? Nie uszkodzi telefonu? Lepiej samemu to zrobić czy pójść do komisu gdzie go kupiłem (roczna gwarancja).

Proszę o pomoc, pozdrawiam.

Uaktualnij telefon właśnie tym co podałeś - Nokia Software Update. Ja tym właśnie uaktualniłem swój telefon. I polepszył on swoją wydajność. Możesz na własną rękę to zrobić. Gwarancji nie stracisz. Chyba, że źle wgrasz - nie wiem czy uznają wtedy gwarancję.

Może lepiej pójdę do komisu, zawsze to oni coś zepsuć mogą i będzie na nich, nie na mnie. Oby to coś dało… A jaką wersję softu wgrałeś i jaki masz telefon? Czytałem, że dużo osób narzeka na gorszą jakość zdjęć itp. Przy sofcie 21.0.016.

Czy znacie jakieś “tricki” by telefon działał szybciej? Chodzi mi tu o normalna Nokie n95.

Dlatego wybieram tylko sony ericssony a nie durne nokie które mają niedopracowanego symbiana i łapią wirusy…

Miałem SE k700i przez 4 lata. Genialny telefon, ale jakąś zmianę chciałem. Ale troszkę zbaczamy z tematu…

Przez NSS to nawet serwis Nokii poleca :smiley: . Według mnie jest bezpieczne, ale czasami jak się ma pecha to nawet jak wszystkiego dopilnujesz to i tak może coś wyjść nie tak. Jak masz gwarancje z komisu to spytaj się ich czy by ci nie wgrali. Na pewno nie odmówią, lecz spytaj się najpierw o cenę(w moim mieście 40zł takie coś :x ).

Pozdro

Jak update softu nie pomoże to może znaczy to, że masz jakiś felerny egzemplarz. Przez moje ręce przeszło kilka N95 i żadna nie łapała zawiech.

miałem też N95-ale sprzedałem-u mnie było coś tego typu że kiedy wyłanczałem go na noc to musiałem zawsze ustawiać datę i godzinę-wolę Soniacze!jak byś chciał to posiadam ten najnowszy soft :smiley:

koleś softy starsze niż v21 to porażki… wgraj najnowszego to zyskasz:

-zmniejszenie poboru prądu (trzyma 2x dłużej)

-znacznie przyspieszy

-zniknie twój problem

wersja mojego softu to 2.2.13.0 wcześniej miałem v12.0.013-telefon był roczny z Angli(używany)sprzedałem bo stare tracą dużo na wartości-teraz mam soniacze w300i i k530i-a moje marzenie to seK850i-ale to dopiero kupię sobie na gwiazdkę-grzeczny byłem w tym roku :lol: pozdro. :stuck_out_tongue:

mam problem z n95: ciemny ekran z napisem nokia i nic nie mogę zrobić, próbowałem (*,3,zielona słuchawka,power) ale to nic nie dało, proszę o pomoc

załóż nowy temat a nie odkopujesz tematy z tamtego roku…