Nokia N95 i GPS

Witam,

Aktualnie posiadam k850i, i zastanawiam się nad kupnem Nokii N95 ponieważ ma GPS i Wi-Fi.

Jak jest z tym GPS czy jest dobry (nie gubi się, nie myli i tak dalej…) ? i czy jest w 100% darmowy ?

Pozdrawiam.

jest za free, dobrze łapie ale trochę mu to zajmuje… nie gubi zasiągu (chyba że tunel to wtedy każdy gps gubi :P) nie myli się i w ogóle… kwestia użytego programu i mapy…

ale GPS w nokii jest nie dokładny! !!

zależy co używa :stuck_out_tongue: jak programu noki to jest to możliwe :wink: ale jak wrzuci garmina to nie ma takiej możliwości żeby źle nakierował :wink:

mi chodziło o standardową aplikacje GPS do noki. Z innym może będzie działać lepiej :stuck_out_tongue_winking_eye:

dzięki za odpowiedź, czyli standardowa aplikacja do GPS jest lipna, a jaką polecacie ?

Automapa 5.05 lub 5.07 najlepsza jest.

automapa jest na WM :stuck_out_tongue: na symbiana nie ma automapy :stuck_out_tongue: a więc tylko garmin bo tomtom nie wykrywa wbudowanego gps…

a jeszcze jakieś mapy sybmian obsługuje np. navigo itp.??

A czy w garmin, jest “lektor” (skręć prawo itp…) ?

nie wiem bo nie korzystam z map… wiem że garmin i tomtom na pewno… ale tomtom nie wykrywa wbudowanego gps, tylko ten na bluetooth… garmin wykrywa oba… i garmin ma lapsze pokrycie polski

A co powiecie o tej mapie http://www.google.pl/mobile/gmm/index.html ??

nikt jej nie sprawdził i jakoś niczym nie zachęca… garmin jest najlepszy…

Ale za to płatny.A może znasz jakaś dobrą mapę do GPS z sybmianem tylko chodzi żeby była za darmo.

W TomTomie masz możliwość zainstalowania polskiego głosu.

a w garminie to niby co? że niby nie ma?

Ale z tego co czytałem to w TomTom, nie działa z n95 ;]

no właśnie to mówie :stuck_out_tongue: zostaje ci:

Nokia maps

Route 66 (słabizna, jest w nokiach navigatorach)

Garmin (najlepsiejszy :P)

tomtom działa już w N95 , rozwiązanie problemu na www.symbianos.pl i na wielu podobnych forach , zdaje się że na naszym również o tym pisano.

tak widziałem i ani to na n82 nie chce działać ani na n95 i nie znam osoby u której by to poszło… a z resztą garmin mobile XT ma pokrycie PL 99% a tomtom 71% :stuck_out_tongue: