Nokia n95 i windows 95/98 to możliwe :D

Jak w temacie na nokię n95 da się wgrać windowsa :smiley: Daję linka do info http://www.symbian4u.pl/soft/windows-98-na-nokii-n95-8gb/ Moje pytanie brzmi czy da się w takim razie wgrać Windows Mobile 6 :o ? To dałoby kopa bo windows 95/98 nie obsługuje GPS aparatu itp

nie, ponieważ te systemy są instalowane za pomocą dos box, czyli emulatora dosa. A windows mobile 6 nie posiada dosa.

Ja niewiem czym sie tak podniecacie z tym 95 i 98… na palmfonach jest to mozliwe od dawna :stuck_out_tongue: (sam mialem na MDA Vario Windowsa 95)

jak chcesz windowsa to albo W3.11 + Calmira albo W95, bo W98 muli a na N95-1 nie odpali…

no tak tylko problem jest tego typu że windows nie będzie obsługiwal aparatu, bt itp :smiley: a tak w ogóle to jak to jest zrobione?? Najpierw odpalamy kome potem Dos Boxa a potem za pomocą komad dosowskich windowsa czy jak??

ja u siebie zrobilem wszystko w autorunie, klikam ikonke dosbox-a i windows juz sie odpala :smiley:

szkoda ze dosbox ni wspiera VGA (bo akurat ta rozdzielczosc ekranu w fonie posiadam) bo czcionk jest taka rozmazana i ciezko sie czyta…

wystarzczy odpalic win.com i koniec :stuck_out_tongue: