Nokia N95 problem z uruchomieniem

Witam. Dzisiaj zgadałem się z kolesiem, który chce mi sprzedać Nokie N95 za 240 zł plus mój stary Sagem, mówi że tylko trzeba wgrać soft (teraz się nie włącza) za 30-40zł.

I tutaj moje pytanie, bo nie chce na darmo tracić kasy: Czy możliwe jest wgranie softu na wyłączonym telefonie?

Bo czytałem o resetach i innych bajerach, ale na temat wgrywania nowego oprogramowania kompletnie nic nie wiem… :frowning:

Proszę o pomoc i wyrozumiałość - jestem zielony w tej kwestii.

najlepiej weź ten telefon i zanieś do serwisu. tam Ci wszystko powiedzą :wink:

Nie warto ryzykować. Gdyby się dało to chyba sam by wgrał? Jesteś naiwny jak dziecko.

No tak, tyle że ja chcę sprawdzić tylko czy ten telefon rzeczywiście działa. Właczy się to go kupię :stuck_out_tongue_winking_eye: Bo koleś moze mowic ze to wina softu ale zaraz się okaże ze połowa innych rzeczy nie chodzi. A w serwisie mnie za to skasują.

qwerty1. Koleś sie na tym nie zna. Widać, że mu na tym nie zależy. A ja nie prosiłem o porady psychologiczne, tylko o to czy da się wgrać ten soft.

Jesli juz sam chcesz sie w to bawic to polecam ta stronke masz tam wszystko dokladnie opisane. Tylko pamietaj zeby bateria byla w 100% naladowana czyli podlacz na noc tel pod ladowarke bo inaczej uwalisz telefon jesli juz nie jest uwalony.

Program

Nokia Phoenix 2010

http://artykuly.pasjagsm.pl/aktualizowanie-oprogramowania-pl-menu-przy-uzyciu-nokia-phoenix-2010-87.html