Nokia N95 problem z uruchomieniem

(Gameboy008) #1

Witam. Dzisiaj zgadałem się z kolesiem, który chce mi sprzedać Nokie N95 za 240 zł plus mój stary Sagem, mówi że tylko trzeba wgrać soft (teraz się nie włącza) za 30-40zł.

I tutaj moje pytanie, bo nie chce na darmo tracić kasy: Czy możliwe jest wgranie softu na wyłączonym telefonie?

Bo czytałem o resetach i innych bajerach, ale na temat wgrywania nowego oprogramowania kompletnie nic nie wiem… :frowning:

Proszę o pomoc i wyrozumiałość - jestem zielony w tej kwestii.

(JARObb) #2

najlepiej weź ten telefon i zanieś do serwisu. tam Ci wszystko powiedzą :wink:

(Mmiszczuk) #3

Nie warto ryzykować. Gdyby się dało to chyba sam by wgrał? Jesteś naiwny jak dziecko.

(Gameboy008) #4

No tak, tyle że ja chcę sprawdzić tylko czy ten telefon rzeczywiście działa. Właczy się to go kupię :stuck_out_tongue_winking_eye: Bo koleś moze mowic ze to wina softu ale zaraz się okaże ze połowa innych rzeczy nie chodzi. A w serwisie mnie za to skasują.

qwerty1. Koleś sie na tym nie zna. Widać, że mu na tym nie zależy. A ja nie prosiłem o porady psychologiczne, tylko o to czy da się wgrać ten soft.

(mario99228) #5

Jesli juz sam chcesz sie w to bawic to polecam ta stronke masz tam wszystko dokladnie opisane. Tylko pamietaj zeby bateria byla w 100% naladowana czyli podlacz na noc tel pod ladowarke bo inaczej uwalisz telefon jesli juz nie jest uwalony.

Program

Nokia Phoenix 2010

http://artykuly.pasjagsm.pl/aktualizowanie-oprogramowania-pl-menu-przy-uzyciu-nokia-phoenix-2010-87.html