Nokia n96 czy n85

Siemka,

Nieumiem sie zdecydowac jaki wybrac … oby dwa sa dobre … jedynie n85 ma lepszy procek i wyswietlacz …

zato n96 jest glosniejsza grobo ponad 70 decybeli (n85 okolo 60) lepsza jakos muzyki wiekszy wyswietlacz ale zato lcd …

n85 lepsza bateria ale to mi jest obojetne … moge se fona nawet codziennie ladowac co za problem ?

tylko ze niewiem ktory z nich wybrac… bo czy tn wysiwtlacz z n85 jest na serio az taki suuper zeby tego fona wybrac ?

zato podobno wyswietlacz w n96 to zanczy na nim, widac male pixsele …

pomocy :!:

http://s60v3.eu/index.php/2008/09/06/nokia-n85-czy-n96/

Fajnie ale tam polowa plosow za cazs rozmowy i baterie … a ja z niego niebede dzwonil :stuck_out_tongue:

Moze ma ktos n85 albo widzial n85 - n96 i powie mi czy warto wybrac n85 tylko dlatego ze ma wyswietlacz oled ?

Mi bardziej chodzi o muzyke, gierki, filmy, i takie tam wiecie jak to dzieci :wink:

Oczywicie wyswietlacz tez jest wazny ale jak wyzej napislaem jest on taki zajebisty ze warto wybrac n85 tylko dlatego ze ma wyswietlacz oled?

miałem doczynienia z oboma tymi telefonami… i powiem szczerze ze nie zachwyciły mnie one wcale… N96 według mnie to nic specjalnego… Nokia poleciała na ilość a nie na jakość… miałem N96 prze miesiąc… zrezygnowałem z niej… bateria do kitu… strasznie mi sie nie podobał slide w tym telefonie… i ogólnie wygląd… tak jak by ja ktoś zwyczajnie “narysował”… wróciłem spowrotem do N95 8GB o niebo lepszy telefon… przynajmniej dla mnie… pozdrawiam.

jedyne różnice to takie że N85 ma 2.6 OLED a N96 ma 2.8 LCD

nic więcej :stuck_out_tongue:

Lol ale sie rozpisales =D> no ale tez racja … tylko mi chodzi czy nie lepiej kupic n96 z lcd 2.8 ?

czy jednak warto kupic n85 z mniejszym 2.6 oled tylko czy warto ? jest ten oled na serio tego warty ? #-o

musiałbyś sam zobaczyć… ale nie na fotkach tylko w jakimś sklepie albo u kogoś :stuck_out_tongue:

mam podobny dylemat… i nawet ostatnio sie zastanawiam nad samsungiem omnia… ale w ogole opinie sa tak zroznicowane ze nie da sei zdecydowac…

omnia jest do bani :stuck_out_tongue:

jak już to HTC TyTn 2 albo HTC Touch Pro :wink:

a z niedotykowych to N95-2 albo N85

wybór należy do ciebie…