Nokia n97mini vs. Nokia 500

Który z tych telefonów byście mi polecili? Który z nich jest lepszy i lepiej będzie się sprawował? Poszukuje właśnie telefonu do 500zł z wifi i te dwa mi się spodobały. A może polecilibyście mi coś innego? Niecierpliwie czekam na odpowiedzi :roll:

Bierz N97 mini. http://www.dobreprogramy.pl/alexavteste … 29557.html

Ja tam Nokii nie polecam:

  • okropny serwis,

  • firma sama nie wie jaką drogą podążać, przez co obrała kurs, który może ją doprowadzić do bankructwa jeśli nic nie zmienią,

Jak dobrze poszukasz na Allegro, to za niewiele więcej możesz dostać naprawdę fajny telefon, jakim jest Samsung Galaxy Ace S5830.

A jakieś HTC? I tak w ogóle to ten wyświetlacz oporowy z n97 mini dobrze się sprawuje? :expressionless:

Mlynarz95 , możesz kupić używanego Nexusa One - świetny telefon.

A co powiecie o Samsungu S8500 (Wave)? Lepszy od Nokii n97 mini? Z góry dzięki za szybką odpowiedź.

Wg mnie sprzęt i system dużo lepszy od Symiana^3 czy S60, choć wg niektórych zapaleńców kontrowersyjny jak Nokia E52;-)

Na pewno akumulator dłużej trzyma niż na Androidzie. Na pewno będzie miał świetny wyświetlacz (nie widziałem nic lepszego od AMOLED-a), na pewno aparat dobry, na pewno będzie szybki.

Jakbym miał wybrać pomiędzy N97, 500 a szajsungiem wybrał bym ostatniego.

Na 500 nie patrz póki co, bo na tym Symbianie chodzi tragicznie.

Nokie 500 już odrzuciłem i zastanawiałem się nad Nokia n97 mini, Samsungiem Wave i Samsungiem Omnia HD, lecz ten ostatni trochę za drogi :stuck_out_tongue:

Dodane 14.01.2012 (So) 12:53

A co powiecie o HTC Wildfire S? Zastanawiam się własnie nad kupnem pomiędzy HTC wildfire s Nokia n97 mini i Samsungiem Wave.