Nokia - ochrona haslem

Szukam modelu Noki ktory ma mozliwosc ochrony haslem kontaktow i emaili. Czy jest jakis model ktory ma to w standardzie, nie potrzebuje instalacji dodatkowego oprogramowania?

sorki e się wtrącam ale nie chce zakładać nowego tematu, mam podobne pytanie co kolega. Czy w se D750i można chronic hasłem smsów i kontakty?

Telefon komorkowy jest telefonem osobistym,który należy do nas,jest zabezpieczony kodem PIN aby nieuprawnione osoby z niego nie korzystały.Można również zastosować kod zabezpieczający. Wyobraź sobie że gdy chcesz wejść do spisu książki i za każdym razem musisz podać kod? Podejrzewam że po kilku próbach zrezygnujesz. :frowning: Nie wiem do czego ma Ci to służyć? :? Osobiście nie znam takiego aparatu,który ma takowe zabezpieczenie,ale np.w SE k700i jest coś takiego jak “pamięć kodów” gdzie można wpisać wszystko a, w nokiach “portfel” obydwa te pod menu są zabezpieczone hasłami :wink:

W 6230i jest coś takiego jak blokada klawiatury na kod. (w celu odblokowania klaw. trzeba kod wpisać)

Samsungi mają takie zabezpieczenia np X660. Ale jest jak pisze longer , męczące, chyba że telefon służy jako domowy i mało się z niego korzysta.

Są następujące BLOKADY:

-telefonu( jak wyjmniesz karte z telefonu i go właczysz a nie znasz tego kody to go nie odpaliszi musisz chodzic po serwisach i czekac az oni ci to odblokuja czy jakoś tak)

-SIM

  • i klawiatury ale to w poszczegolnych modelach :x