NOKIA PC Suite - nie można połączyć telefonu przez bluetooth

Witam. Kupiłem dzisiaj bluetooth na usb. zainstalowałem sterowniki i program (BlueSoleil). Wszystko się łączy lecz gdy chcę połączyć komórkę z NOKIA PC Suite to łączy się na jakieś 15 sek. i się rozłącza. Wydaje mi się że źle skonfigurowałem program BlueSoleil. Wie ktoś w czym rzecz?

Przez BlueSoleil działa bez problemów transfer plików?

Cześć.

Sprawdzałem kiedyś u siebie i PC Suite nie działał mi poprawnie jak był włączony BlueSoleil. Odinstalowanie BS pomogło i tylko PC Suite wykorzystuję do obsługi telefonu.

Sprawdź sobie przy wyłączonym BS czy będą problemy.

freedom - transfer plików działa bez żadnych problemów.

grzesiekj - jak wyłączam BlueSoleil i włączam PC Suite to i tak gdy wyszukuję urzadzeń bluetooth to BlueSoleil się załącza.

Cześć.

To o ile pamiętam w BS można ustawić aby się nie włączył albo zwyczajnie odinstalować. Sądzę również, że nie ma co dublować funckjonalności a PC Suite wg mnie jest lepszym programem do obsługi telefonu.

Jeżeli odinstaluje program BlueSoleil to automatycznie wszystko co związane z bluetooth się odinstalowuje.

Próbowałem powyłączać wszystkie usługi tak żeby sie nie załączały wraz z włączeniem bluetooth, ale to nie działa. A opcji żeby BlueSoleil się nie włączał tutaj nie ma.

Co za ścierwo :?

Dodane 27.10.2009 (Wt) 14:36

Jakieś jeszcze pomysły ?