Nokia pc suite

Przy próbie instalacji programu wyskakuje po 57% instalacji informacja że na komuterze jest już zainstalowana nowsza wersja i dalsze instalowanie programu zostaje przerwane.Wcześniej odinstalowałen starsza wersję programu przez uninstal moZe ktoś mial podobmy problem proszę o poradę

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja edytuj i popraw.JNJN

Nie. Problemy takie nie występują , ale ja dezinstaluję takie coś przez panel dodaj / usuń programy anie przez jakieś wynalazki. Być może ponowna instalacja poprzedniej wersji i jej poprawna dezinstalacja by pomogła. Czasami i taka metoda się może sprawdzić.

Przeczyść rejestr, jakimś programem do tego służącym, i spróbuj ponownie instalacji, powinno działać :wink:

Spróbuj przeczyścić komputer programem CCleaner , reset i spr. wgrać jeszcze raz…

wszystkim bardzo dziękuję ale wszystko już sprawdziłem i nic nie pomaga pewnie skończy się to na reinstalacji systemu pozdrawiam

witam serdecznie … mam ten sam problem co u kolegi zwojnarowski … prosze o pomoc ale nie kolejne namawianie do wyczyszczenia systemu Ccleanerem albo innym tego typu cudem, ponieważ to już robiłem kilkukrotnie bez efektu … dziękuje wszystkim za zainteresowanie i za pomoc. dziękuje