Nokia- problem

witam,

mam nokie 6230i. Od wczoraj mam problem z łaczeniem za pomocą bluetooth. Wszystko było dobrze moglam i przesylac i odbierac zarowno miedzy telefonem jak i kompem. od wczoraj natomiast cos sie stalo. jesli chodzi o wysylanie to wciaz nie ma problemu natomiast problem sie pojawia gdy ktos mi cos przesyla bo wtedy wyskakuje blad polaczenia i tyle. nie mam pojecia co to moze byc z racji tego ze wyslac cos moge a tylko odebrac od kogos nie.

wiem jaka opinie wg wielu osob ma firma nokia, jednak prawda jest taka ze nigdy dotychczas nie mialam problemu z tym telefonem, dopiero teraz cos sie zchrzanilo. wiec jesli macie pomysl to prosze napiszcie.

Dzieki z gory

Na 80% masz zapchaną pamięć telefonu (nie karte pamieci, tylko pamięć telefonu). Musisz zwolnić przynajmniej tyle miejsca ile zajmuje plik, który chcesz odebrać.

Bardzo dobrą :slight_smile:

niestety nie jest to takie proste. pamieci mam wystarczajaco duzo

do laczenia sie z komp. korzystam z programu BlueSoleil Sublime i w tym przypadku wyglada to tak

kiedy wyszukuje urzadzen (w kompie) to znajduje mi moj telefon, potem kiedy odswiezam uslugi tez bez problemu ale gdy chce np. wybrac transfer plikow wtedy zaczyna sie jakby laczenie , w tel. wyskakuje mi ramka czy akceptowac-potwierdzam i niestety polaczenie sie przerywa. nie wyglada mi to na wine programu bluesoleil bo do tej pory bylo dobrze i poza tym odbierac plikow przesylanych z telefonu rowniez nie moge. tak wiec to nie wina pamieci teraz tylko pytanie czego??

Spróbuj zainstalować Nokia PC Suite.

ania_xyz proszę poprawić nazwę tematu na konkretną, obrazującą problem, używając opcji Zmień. Ponadto proszę poprawić swoje wiadomości - na Forum używamy polskich znaków w pisowni.