Nokia x3 - niedziałająca czerwona słuchawka

Witam wszystkich!

Mam problem z moją 6-miesięczną Nokią x3, a mianowicie: po zdjęciu górnej klawiatury (klawisze wyboru itp.) telefon sam się ostatnio wyłączył (nie wiem czy to ma z tym coś wspólnego, ale problem pojawił się od tego momentu), choć bateria była naładowana do połowy. Gdy postanowiłem go włączyć - zaczął wariować (samoczynne włączanie się i wyłączanie, niedziałająca klawiatura - ogólny brak kontroli), dopiero po kilku wyciągnięciach baterii uspokoił się, lecz pojawiły się problemy z górną klawiaturą - nie działała. Po jakimś czasie się włączyła, ale przestała działać czerwona słuchawka i teraz ni wyjść szybko z gry ni odrzucić połączenie bez zamykania klapki… Nie wiem co mam zrobić. Chciałem jeszcze dodać, że gwarancja tu chyba nic mi nie pomoże, bo ostatnio odkręcałem śrubki koło baterii, bo musiałem wyczyścić slider’a (kamyczek utknął i nie szło rozsunąć klapki) i ojciec mi powiedział, że dzięki temu rozkręcaniu straciłem gwarancję :frowning:

Liczę na waszą pomoc! :slight_smile:

Zanieś do serwisu skoro sam nie jesteś w stanie poskładać, może coś nie jest spasowane dokładnie, może zawinęła się gumka od klawiatury.Możliwe , że naruszyłeś taśmę.

możliwe że taśma łącząca płytkę główną i klawiaturą uległa uszkodzeniu (miałem tak kiedyś w noki 5200 )najlepiej jak byś oddał telefon do autoryzowanego serwisu noki i oni ci to tam sprawdzą z własnego doświadczenia odradzam fachowców od wszystkiego gdyż lubią wsadzać chińskie zamienniki i policzyć jak za markowe podzespoły . :slight_smile:

Flohdani ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.