Nokia x3 włącza się i wyłącza

Witam, zakupiłem nie dawno wyżej wymieniony telefon dokładnie to 2 tygodnie temu. Sprawował się dobrze, bez żadnych przeciwwskazań. Ale dziś gdy wyjąłem baterię i włożyłem zaczął szaleć. Mam na myśli to, przy wpisywaniu kodu pin jest dobrze, ale gdy już wpiszę pin on załącza się i wyskakuje biały ekran, następnie czarny, znów się załącza i to samo cały czas. Telefon ani razu nie został upuszczony, zalany i w ogóle, dbałem o niego od samego początku a tu bryndza. Co mogę zrobić z tym fantem? Chciałbym by wrócił do normy jak najszybciej a najlepiej już. :confused:

Jeśli na gwarancji jest to oddaj go do naprawy. Samemu możesz sprawdzić czy reaguje na podłączenie do komputera. Jeśli tak to NSU i wgraj od nowa najnowsze oprogramowanie. Powinien wstać.

Powiem tak, normalnie podłącza się i do kompa i jest git. Ale jest kwestia taka, że ustawiłem w telefonie tak, że od razu po połączeniu z PC jest wybrana opcja magazynowanie czy coś takiego, a defaultowo jest do wybrania Magazynowanie, PC Suite i coś jeszcze. I czy to przeszkadza coś ? A jak byś mógł szczegółowo napisać to co powiedziałeś byłbym wdzięczny.

Tutaj masz artykuł o wgrywaniu oprogramowania: http://artykuly.pasjagsm.pl/aktualizacj … er-99.html Możesz spróbować czy zadziała.

Powiem tak, przy NSU gdy wyszukuję podłączonego telefonu szuka, i nie może znaleźć telefonu. Ale normalnie w PC Suite widać, że jest podłączony.

I to jest właśnie urok Nokii. W Sony Ericssonach do flashowania podłącza się telefon w trybie serwisowym (z wciśniętym klawiszem c) i wtedy nie ma takich problemów jak u ciebie teraz.

Raczej nic już nie da się zrobić. Masz gwarancje na telefon?

Jak już mówiłem telefon nie ma nawet miesiąca, a został zakupiony w salonie Plusa. Jeśli oddam telefon na gwarancję to otrzymam zastępczy?

Kolega oddawał na gwarancje Sony Ericssona W890 (też do Plusa) bo mu sie jakieś plamki pojawiły na wyświetlaczu i na czas naprawy otrzymał telefon zastępczy :slight_smile:

Jest jeszcze taka opcja, że udało mi się wejść szybko w menu łączności i zmienić tryb usb na PC Suite. Niby zaakceptowało zmianę, ale dwie sekundy i juz biały ekran itp. I jak włączam ponownie telefon, jest ustawiona dalej inna opcja " Przechowywanie danych ". Coś jest nie tak :confused: