Nokia z Symbianem do 450zł

Witam! Poszukuję Nokii z Symbianem do 450zł, może być używana, możecie coś polecić?

Co myślicie o e50, 6120 i N72? Czy są warte uwagi?

A co z wyświetlaczem, jest czytelny? I jak z szybkością działania? Bo jakby nie było ma całkiem szybki procesor, tylko nie wiem jak to wygląda w praktyce.

n73 jest na allegro za 400zł… ale szukaj bez simlocka i z polskim menu… i najlepiej z gwarancją… są bo widziałem ostatnio…

o e50 nawet nie myśl tak samo o n72… 6120 jest ok ale lepiej brać n73, mimo wszystko :stuck_out_tongue:

n73 ,ale bedzie ciężko ją zdobyć do 450zł.

A właśnie, że nie, bo na allegro tak właśnie stoi i nie powinno być większego problemu.

Co do 6120, to spoko tel, ma nowszą wersję symbiana, dodatkowo jest szybsza na N73, ale aparat foto cienki jak na 2.0Mpx a N73 ma 3.2Mpx i co do fotek, to są spoko do momentu, kiedy się ściemni, bo wieczorkiem zdjęcia nie zachwycają.

N72 mi ię podoba jej wygląd, ale co do funkcji, to odstaje od N73 i od 6120 :?

6120CLS jest szybsza i ma nowszego symbiana ale n73 jest ciut wolniejsza ale już ma 3.2MPx…

musisz zdecydować co jest dla ciebie ważniejsze

szybkość czy aparat

PS. dodam, że n73 ma więcej ramu (20mb) niż 6120cls (18mb) i n73 jest lepsza do multimediów (oglądanie filmów)

6120cls jest lżejsza od n73… napisz na jaki fon padł wybór…

PS2. n72 to n70 tylko że ładniejsza i bez 3G… nic specjalnego w porównaniu z n73 czy 6120

SYMBIAN ZAMULA TYLKO TE NOKIE !Nie lepiej kupić nokie bez symbiana? a takto to n73 na allegro za 490

OMG!

ty chyba nie znasz potęgi symbiana :smiley:

i symbian wcale nie zamula chyba że masz orange menu…

dla mnie fon bez symbiana to fon do niczego… brak funkcjonalności…

Własnie chodzi mi o szybkośc :slight_smile: Chciałem sam coś pisać ale java mi nie leży jakos :wink: Dlatego chciałem zmienić tel na nowy, bo mam motke L71, a na nią niestety nie ma zbyt wielu ciekawych aplikacji :confused:

jeśli chcesz programować na symbiana to ucz się już pythona :wink: bardzo łatwy i mniej skomplikowany niż c++ :wink:

No właśnie widziałem :slight_smile: A czy można edytować pliki źródłowe pythona na telefonie? bo o ile sie orientuje sa to zwykle txt ze zmiana nazwy rozszerzenia, i nie wymagaja kompilacji.

tak, dobrze słyszałeś…

x-plore właśnie ma edytor plików txt i zapisujesz na karcie i zmieniasz rozszerzenie :wink:

A może jakiś telefonik z Windows Mobile?

Za 450zl dostaniesz (używanego) Samsunga i600. WiFi, QWERTY, karty pamieci, Windows Mobile… super telefonik. Posiadam, polecam.

za tyle dostanie też m3000… dobry ale s60 jest bardziej popularny od WM… co oznacza że na s60 jest więcej programów…

BTW. n73 jest fonem do multimediów bo obsługuje gry n-gage 2.0, ma dobrą jakość muzy, dobry aparat, dobry wyświetlacz, możliwość otwierania plików avi (jeśli wgrasz coreplayer lub gorszy smartmovie)

ja mam n73 ci go polecam jest wyjebisty dzwiek super stereo:] aparacik boski w zadnym telefonie nie mialem takiego superowego aparaciku:D

W dniu 21.06.2008 , o godzinie 18:43 został dopisany post przez daniel241190

N73 ma super symbian to jego glowna zaleta a jak chcesz cos z windowsem to polecam toshiba g500 moze nawet fajna jest;]

klopas, a czy nokia 6120 tego nie ma? widziałem na youtube.com filmik z nokia 6120, ktora obsluguje gry z n-gage. No i filmy avi chyba tez obsluguje po wgraniu odpowiednich programow. Jak z tym jest w koncu?

to symbian i wystarczy wgrać jakiegoś player’a i odtworzy *.avi i nie tylko.

n-gage, chyba nie da rady.

nokia 6120 nie ma glosnkow stereo:(