NokiaE71, Nokia E61 oraz Ipod touch ! Możliwa wymiana!

Siema.

Ceny oczywiście są do negocjacji. Możliwa wymiana na wszystko do uzgodnienia. Czekam na propozycję. Interesują mnie też części do skutera.

Mam do sprzedania dwa telefony oraz Ipoda.

Nokia E71 oryginalny : 180 zł

Stan wizualny bdb.Telefon w 87 % sprawny technicznie, ponieważ był lekko zalany, ale jeszcze aktualnie go używam, także wszystko w 100% działa. Nawigacja, WLAN wszystko jest jak należy. Bateria niestety trzyma 1 dzień, możliwe, że od aparatu, ponieważ się nagrzewa jego obudowa ( aparatu samego), ale aparat działa wyśmienicie.

W zestawie: Telefon, bateria, ładowarka sieciowa, kabel USB

Jeżeli nikomu to nie przeszkadza i szuka taniego i firmowego telefonu, nie będzie żałował.Zdj na e-mail.

Nokia E61 : 120 zł

Stan wizualny db. Stan techniczny też dobry, ponieważ przydało by się uaktualnić oprogramowanie, jest to darmowe, ale że telefonu nie używam, ponieważ mam nowsze modele, to nie mam czasu wgrać tego. Telefon służył mi głównie do nawigacji oraz e-maili. Sprawował się świetnie. W zestawie: 2 Baterie, moduł GPS, ładowarka samochodowa, ładowarka sieciowa, telefon oraz dodatkowe części obudowy, które można sobie wymienić i kabel USB.

Dla konesera muzyki

Ipod Touch 8Gb: 130 zł

Ipod w 100 % sprawny, wizualnie też bdb. Ipod jest 1 gen, który posiada lepszy sprzęt do odtwarzania muzyki niż nowsze wersję, czyli dzwięk jest lepszej jakości, możecie poszukać sobie o tym modelu. W zestawie: kabel USB, pudełko, dwie nalepki Apple ( jabłuszka dwa ), instrukcję no i oczywiście Ipod.

Bateria trzyma bardzo długo. Przy słuchaniu non stop muzyki trzyma koło 8 godzin, także bardzo dobrze. zdj na e-maila.

Jak może być sprawny na 87% a jednocześnie wszystko działa w 100%?

No bo ja by był sprawny to bateria by trzymała dłużej oraz nie nagrzewała by się obudowa aparatu :smiley: