Nokie E71-kilka pytań

Witam!

Posiadam Nokie E71. Posiadam kilka pytań na jej temat:

1.Jak obsłużyć przednią kamerę. Wideorozmowy nie są obsługiwane a chciałbym korzystać i robić zdjęcia przednim aparatem- jak tego dokonać?

  1. Formatowałem telefon i teraz nie chce łapać sieci bezprzewodowych ani nie da się wgrać nowego softa za pomocą nokia soft updater-co zrobić?

3.Potrzebuję także jakiegoś programu do obróbki zdjęć na telefonie-jaki najlepszy?

4.Jak wyłączyć dźwięk migawki przy robieniu zdjęć?

5Czy wgram na telefon bez problemu Windows Mobile?

1.-

2.-

3.-

4.-

5.Nie wgrasz WM-a.

Ok. Czekam na odpowiedzi dotyczące pozostałych pytań

Z tego co wiem to przednim aparatem nie da się robić zdjęć służy tylko do wideo-rozmów, jak to nokia soft upader nie działa (napisz coś więcej), w telefonie masz wbudowany program do edycji zdjęć, (otwierasz zdjęcie, opcje > edytuj, jest dużo ciekawych rzeczy), dzwiek migawki w aparacie Ustawienia, tam na pewno będzie dźwięk migawki sa 4 do zmiany. , Na telefon z symbianem nie da się wgrać WM :smiley:

Dźwięk możesz usunąć z plików systemowych po odblokowaniu systemu.

Na pewno jest program do edycji obrazów inny niż standardowy ale na tym forum go nie uraczysz.

Jak by się ktoś znał na mShell-u to można w nim napisać program który zrobiłby zdjęcie przednim aparatem.

Z wm to się nieźle uśmiałem. Jak jesteś magikiem to możesz wgrać sobie wm. Tylko po co, skoro nokia wrzuciła na fona symbiana?

Po to, że chciałem sobie obadać. Zwykłego windowsa np 98 . da się wgrać :wink: Wywala jakiś błąd przy instalacji. Zrobiłem formatowanie telefonu i po tym przestało łapać wifi… może źle sformatowałem?!?