Noron Internet Security 2005 PL

Witajcie nie zawsze przesiadka okazuje sie tym szczęśliwym krokiem. :oops: Właśnie dziś zmieniłem NIS 2004 na NIS 2005 PL i oczywiscie od razu rozpoczeły się problemy - tak sadze , że tylko z konfiguracją wielu opcji :?

(sporo nowych w tym kombajnie ). A wiec po instalacji i uaktualneniu na stonie SYMANTECA od razu zaczyna nasz nowy NIS 2005 wypytywać czy zablokować czy przepuścic dane połaczenie ale przepuścić tylko tym razem oczywiście :o ( nawet tez windows xp update :stuck_out_tongue: I SWOJE WŁASNE PLIKI WYMAGAJĄCE KONTAKTU Z INTERNETEM-UCZY SIĘ …OK :twisted: ).Potem okazuje się, że zablokował start programu Office xp Pro i oswiadczył , że nie ma opcji naprawy innych programów i abym sobie przeinstalował Offica , po reinstalacji całego Offica xp pro ani razu nie dopuścił do wydrukowania ani jednej kartki papieru… :twisted: i co wy na to . Poradżcie co spaprałem ,…a może to nie ja ??( win xp pro)

hmm ja tez mam NIS 2005 mi działa bezproblemowo wszystko sie drukuje. U mnei jedyne o co sie pyta to o dostep do internetu i sobie zezwalasz albo nie zezwalasz na połączenie. NIe wiem dlaczego ci blokuje drukowanie skoro jedynie ustawiaszz dostep do internetu…