Northon Ghost lub inny program do BACKUP'u/Recovery

Siema

Mam problem bo nie wiem jak zrobić płytę z obrazem całego systemu tak aby po włożeniu bootowała i uruchamiał się GHOST lub inny program który przywróci mi system z obrazu który wcześniej zrobiłem GHOSTEM wer.15.0(rozszerzenie pliku obrazu kopii to *v2i) i był on na tej samej płytce co program bootujący.

Mam jedną taką płytę od ASUSa EeePC904HD co wkładam do napędu i od razu uruchamia mi się Ghost starsza wer. i idzie przywracanie systemu tylko że po włożeniu tej płyty program “wgrywa” nowego Windowsa i formatuje 2 partycje czyli sprowadza laptopa do “stanu fabrycznego” czego ja nie chce bo od razu tracę dane z 2 partycji.

A ja chciałbym aby na tej płycie znajdował się cały system(obraz zrobiony z wszystkimi potrzebnymi programami tak aby nie trzeba było ich ciągle instalować po przywróceniu systemu tylko żeby były od razu m.in Mozilla, itp )

jeżeli ktoś wie jak to zrobić to czekam na pomoc lub jeżeli ktoś zna jakąś stronę gdzie to jest wszystko opisane to też prosiłbym o wskazanie jej gdyż ja nic konkretnego niestety nie znalazłem.

Wypróbuj Paragon Drive Backup. Mam w Windows XP Home SP3 zainstalowany Paragon Drive Backup 2006, to nie najnowsza wersja ale u mnie się sprawdza, i tym programem po zaaktywizowaniu Windowsa i wgraniu tylko niezbędnych programów i sterowników, utworzyłem bootowalną płytkę wgrywającą obraz Windowsa z tymi ustawieniami i zainstalowanymi programami.