Norton 2005 reinstall error

witam.

mam taki problem - uzywalem nortona 2005 do czasu, az zaczęło coś nawalać - mianowicie autoprotect przestał działać. Robiłem już reinstalke parę razy ale to nic nie daje - za każdym razem po zainstalowaniu, zarejestrowaniu wyświetla mi się błąd - pisze że program nie ma uprawnien do modyfikacji kluczy w jakimś katalogu w rejestrze (mam XP) mimo że jestem administratorem komputera i odsyła mnie na strone symanteca, gdzie pisze o reinstalacji i ponownym zainstalowaniu nortona z poziomu admina lub nadaniu danemu kluczowi odpowiednich uprawnień do modyfikacji przez zwykłego usera - wszystko ustawiam tak jak ma być , ale szlag mnie trafia bo juz 5 raz instaluje i dalej to samo…

to są błedy które się wyświetlają

link 1

link 2


Linki zakryto. Były za długie. Lazikar

jako rozwiązanie tam podali, że nie jesteś zalogowany jako administrator systemu :slight_smile:

PS. trooooooszkę za długie te liiiiinki :lol:

problem leży w tym że ja JESTEM adminiem kompa. Pozatym ustawienie dostępu do tych katalogów w rejestrze dla zwykłych użytkowników też nic nie daje…

może skończyła się subskrypcja :roll:

:roll: Kolego sylvester, sugreuję abyś zadryndał pod ten numer (bezpłatny) 0-800 311 12 69 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 - 17:00.

A może spróbuj jako admin wykasowaś wszystkie klucze nortona w rejestrze i dopiero zainstalować

Tego nie polecam. Kiedyś po takiej zabawie winda 98 odmówiła współpracy i trzeba było stawiać system (na szczęście miałem obraz partycji systemowej). Jeżeli już chcesz się w ten sposób bawić wykonaj wcześniej kopię rejestru. Do czyszczenie rejestru użyj JV16 Power tools

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=178

Na stronie symanteca powinieneś znaleźć narzędzie do całkowitego skasowania nortona z systemu.

czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć to narzędzie do całkowitego skasowania nortona z systemu?

albo jak sobie z tym problemem poradzić ? :confused:

Tu masz wszystko z odnośnikami do programów deinstalujących Nortony na końcu linka.

http://www.searchengines.pl/phpbb203/lo … 11522.html

usunąłem wszystkie wpisy nortona programem j16 power tool i użyłem reg celanera dla nav2005(z tej strony co dał JN), potem zainstalowałem na nowo i dalej to samo :confused: pisze że nie mam uprawnie administratora, mimo że jestem administratorem. Ustawiłem dla całego rejestru pełne uprawnie do odczytu i modyfikacji dla wszystkich użytkowników i też nie działa… ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?

w komunikacie pisze: norton anti virus nie może zmodyfikować rejestru aby skonfigurowac auto-protect. Musisz miec prawa administratora aby skonfigurowac auto-protect.

moze zaloze jeszcze jedno konto admina i z niego sprobuje cos zdziałać? (chociaż wydaje mi się ze to nic nie da)

Możliwe że jakiś szkodnik zrobił wpisy w rejestrze blokujące Nortona i jedyny sposób to świeża instalacja XP lub zastosować inny antywirus.

Lub

Zostaje poszukać na stronie Nortona pomocy w końcu zapłaciłeś za produkt.

cała windoza mi nawala - a dokładniej rejestr - połowa programów nie działa a na konta zwykłych userów nie da się zalogować :confused: microsoft sux

Witam.

Przede wszystkim pytanie czy posiadasz oryginalna wersje. Jesli tak, to nie zastanawiaj sie tylko dzwon do infolinii tak jak radzil to stachan. Haczyk polega bowiem na tym, iz Symantec stosuje system tylko i wylacznie kilkukrotnej mozliwosci reinstalacji danego produktu. Po wyczerpaniu limitu dany klucz produktu staje sie po prostu nie aktywny. I byc moze problem lezy wlasnie po tej stronie skoro piszesz ze instalowales kilka razy i nic. W infolinii podadza Ci nowy kod odblokowujacy… i powino byc po problemie

Pozdrawiam

Darth

problem leży w tym że po instalacji norton nie może w rejestrze uruchomić którejś jego części i opcja auto - protect nie działa poprawnie. Live update natomiast nie może zainstalować nowej bazy wirusów i nie może pobrać jakiegoś jednego składnika…

Dalej opowiadasz nam o tym co napisałeś wcześniej i dalej wzbraniasz się przed kontaktem z pomocą techniczną symanteca:

0-800 311 12 69

http://www.symantec.pl/region/pl/techsu … tions.html

Jak dla mnie jest to conajmniej zastanawiające :?