Norton 360 - jedno czy trzy konta na 3 licencje?

Witam.

Mam Nortona 360 licencja jest na trzy stanowiska. Po zainstalowaniu Nortona trzeba się zarejestrować i moje pytanie brzmi czy jeżeli mam klucz na trzy stanowiska to mam podać jeden i ten sam login na wszystkich trzech komputerach? Czy na każdym komputerze utworzyć nowe konto?

Ten sam login :slight_smile:

Dziękuję:)

Bzdura. Login nie ma żadnego znaczenia. Przy instalacji na kolejnym komputerze za każdym razem podajesz ten sam klucz produktu (login nie ma znaczenia, byleby użytkownik miał uprawnienia admina). Program łączy się z serwerami Symanteca i informuje i instalowaniu kolejnej kopii programu, przy okazji pobierając bazy wirusów. Uwaga! Termin ważności (aktualizacji) wszystkich kopii biegnie od pierwszej rejestracji! Zatem jeżeli masz licencję na rok, a drugą kopię zainstalujesz po, np. 3 miesiącach - to jej licencja wygaśnie razem z pierwszą.

Pozdrawiam

Czyli na każdym kompie musi być nowy login?

Sumek , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Hej,

Czyli na każdym kompie musi być nowy login?

Nie musi, ale może być. Na dobrą sprawę login służy do założenia konta Norton Account - jeśli więc masz chęć posiadania 3 kont, możesz mieć 3 - jeśli nie chcesz tworzyć ich kilku, możesz pozostać tylko przy jednym.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Teraz rozumiem. Dziękuję:)

Sorki Grzesi, masz 100% racji. Login a kod aktywacyjny to dwie różne sprawy czym źle się zasugerowałem :oops:

Aktywujesz licencję samym kodem jaki dostałeś na kopercie z płytką (w pudełku).