Norton 360 - jedno czy trzy konta na 3 licencje?

(Sumek) #1

Witam.

Mam Nortona 360 licencja jest na trzy stanowiska. Po zainstalowaniu Nortona trzeba się zarejestrować i moje pytanie brzmi czy jeżeli mam klucz na trzy stanowiska to mam podać jeden i ten sam login na wszystkich trzech komputerach? Czy na każdym komputerze utworzyć nowe konto?

(Mularczyk Maciek) #2

Ten sam login :slight_smile:

(Sumek) #3

Dziękuję:slight_smile:

(Grzesi) #4

Bzdura. Login nie ma żadnego znaczenia. Przy instalacji na kolejnym komputerze za każdym razem podajesz ten sam klucz produktu (login nie ma znaczenia, byleby użytkownik miał uprawnienia admina). Program łączy się z serwerami Symanteca i informuje i instalowaniu kolejnej kopii programu, przy okazji pobierając bazy wirusów. Uwaga! Termin ważności (aktualizacji) wszystkich kopii biegnie od pierwszej rejestracji! Zatem jeżeli masz licencję na rok, a drugą kopię zainstalujesz po, np. 3 miesiącach - to jej licencja wygaśnie razem z pierwszą.

Pozdrawiam

(Sumek) #5

Czyli na każdym kompie musi być nowy login?

Sumek , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Dimatheus) #7

Hej,

Czyli na każdym kompie musi być nowy login?

Nie musi, ale może być. Na dobrą sprawę login służy do założenia konta Norton Account - jeśli więc masz chęć posiadania 3 kont, możesz mieć 3 - jeśli nie chcesz tworzyć ich kilku, możesz pozostać tylko przy jednym.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Sumek) #8

Teraz rozumiem. Dziękuję:slight_smile:

(Mularczyk Maciek) #9

Sorki Grzesi, masz 100% racji. Login a kod aktywacyjny to dwie różne sprawy czym źle się zasugerowałem :oops:

Aktywujesz licencję samym kodem jaki dostałeś na kopercie z płytką (w pudełku).