Norton 360 na Norton 2009

Witam! Mam zainstalowaną legalną wersję Nortona 360. Do końca licencji zostało mi ponad 250 dni. Chciałbym zapyta czy mogę legalnie zainstalować Nortona 2009 i czy nadal będę miał obecną licencję? I czy to w ogóle jest możliwe?

Ale dlaczego chcesz zamieniać na 2009 360 ma więcej funkcji i lepiej chroni

Nie, to dwa odrębne produkty

Zrobiłem tak ponad rok temu, ponieważ N 360 sprawiał mi problemy (blokował pobieranie aktualizacji)

skontaktowałem się z Symantec (złożyłem reklamację) i zaproponowano mi zamianę na NIS, w tym celu wysłano mi maila z

numerem zamówienia do sklepu Symantec i tam pobrałem NIS. Zdaje się , że chodzi o to że to

różne produkty i upgrade nie jest możliwe, różna cena (oczywiście przedłużono mi długość licencji) .

Moim zdaniem musisz skontaktować się z Symantec. NIS ma mniej funkcji.

pozdr.

Jak skontaktowałeś się z nimi?

Aha - mi Norton (chyba) powoduje powstawanie niebieskich ekranów dlatego chętnie zmieniłbym go na wersje mniej zaawansowaną, tak żeby strzegła komputera ale musi być w tym funkcji jakiejś kopii zapasowej której nie używam. Szkoda mi jedynie tylko optymalizacji dysku ale i tego mogę się zrzec.

http://www.symantec.com/pl/pl/norton/su … d=nis_2007

Norton 2009 jest lepszy, większa skuteczność, mała ilość pochłanianych zasobów.

Czyli rozumiem, że taka opcja wymiany programów nie wchodzi w grę?

A jaka jest szansa na to, że Systematec zgodzi się na to, żebym mógł legalnie wymienić programy?

Dopóki to nich nie napiszesz, to się nie dowiesz niestety.

A tak szczerze - który program powoduje mniejsze problemy z kompem?

N 360 czy NIS 2009?

jeśli myślisz o ściągnięciu triala NIS 2009 i wpisaniu swojego klucza- chyba nie

skontaktuj się jutro z Symantec i wszystko Ci wyjaśnią.Ta rozmowa to czat, coś wymyśl do jutra.

Ja podałem prawdziwe powody i momentalnie zaproponowano zamianę.

załóż nowy wątek o tych ekranach :slight_smile: