Norton 360 - Niemożność Uruchomienia Osłony Antywłamaniowej

Hej,

Wczoraj wieczorem przy uruchamianiu komputera czekała mnie niemiła niespodzianka. Zamiast pulpitu Visty pojawiał się czarny ekran i koniec - przy trybie awaryjnym było podobnie. Uruchomienie w ostatniej znanej konfiguracji powiodło się. Niestety, opóźnione zostało ładowanie Nortona 360, co skutkowało komunikatem o niemożności uruchomienia dwóch modułów. Aktualizowanie pakietu przez LiveUpdate oraz Naprawy nie przynosiły pożądanego skutku. Uruchomiłem więc komputer w trybie awaryjnym i wykonałem skanowania Nortonem 360 (pełne, bo tylko takie możliwe jest w trybie awaryjnym), Dr.Web’em oraz Malwarebytes’ Anti-Malware - żaden z programów nie znalazł nic niepokojącego oprócz kilku śledzących ciasteczek. Skanowanie ponowiłem już w normalnie uruchomianym systemie (Norton, Dr. Web, Malwarebyte oraz SpyBot S&D) i tutaj też nic nie znaleziono. Jako że Norton nadal krzyczał o nieuruchomione moduły, zgodnie z instrukcjami supportu odinstalowałem i zainstalowałem go ponowne. Udało się bez problemu - pakiet działa bez zarzutu. Zastanawiam się tylko czy w systemie nie mam jakiś śmieci, które mogły spowodować takie zachowanie Nortona. Jako że sprawdzanie logów nie jest moją mocną stroną i muszę się w tej kwestii jeszcze wiele nauczyć, poniżej załączam logi z programu OTL wraz z wielką prośbą o przejrzenie:

:arrow: OTL Log,

:arrow: OTL Extras Log.

Z góry wielkie dzięki!!

Pozdrawiam,

Dimatheus

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.

Hej,

Dzięki za pomoc i przejrzenie loga. Niestety nie zdążyłem go wykonać, bo po aktualizacji Nortona 360 robiłem restart systemu i Vista w pełnej sprawności już nie wstała. Prawdopodobnie jakiś sterowniki się wykrzaczył, bo w ogóle po odpaleniu systemu nie było możliwe ustanowienie połączenia sieciowego; sam Norton też się nie włączał. By nie bawić się za długo w szukanie przyczyny, postanowiłem przywrócić obraz dysku - niestety sprzed roku. Trochę aktualizacji jeszcze mnie czeka, ale SP2 i najważniejsze programy już hulają. Tak czy inaczej dzięki wielkie za pomoc.

Pozdrawiam,

Dimatheus