NORTON 360 v.2.0 VS. NORTON Internet Security 2008

co lepsze norton 360 v.2.0 czy norton is 2008 ?? czym roznia sie te 2 programy zalezy mi na bardzo dobrej ochronie

prosilbym nie zamieszczanie odp typu zainstaluj sobie avasta itp itd

z góry dzieki za odp

Zobacz porównanie tych dwóch programów:

http://www.symantec.com/pl/pl/norton/360

Zakładka “Porównanie pokrewnych produktów”

Na samym opakowaniu masz napisane.

Northon 360 to jest pełen pakiet zabezpieczający od Symanteca, czyli to jest northon internet security + jakieś tam inne moduły, m.in. backup, optymalizacja systemu itp.

według mnie lepiej wziąć norton internet security norton 360 jak dla mnie był za bardzo automatyczny (wszystko ustawia sam)

a narzędzia zawarte w skład tego pakietu są dosyć słabej jakości jedynie możliwość robienia backupów jest przydatna

Również uważam, że lepiej wziąść NIS, ponieważ norton 360 na bardzo uproszczony interfejs, wszystko ustawia sam (j.w.); wg. mnie jest dla “laików”, a w NIS możesz wszystko samemu ustawić itp. :stuck_out_tongue:

360 to NIS rozbudowany o moduły umożliwiające robienie kopii zapasowych i podstawowy tuning systemu.

Co wybrać? :confused:

Gdybym miał wybierać wybrałbym IS bo dopłacanie do czegoś co mogę mieć za free jest trochę bez sensu. Zwłaszcza przy tak skromnej funkcjonalności.

Zerknij jeszcze na Totalcare naszej firmy - konkurent, nie będę pisał dlaczego warto ale warto :stuck_out_tongue_winking_eye:

G DATA Software , a wiec słucham moze mie zaciekawi ten program

heheh nie, nie, podsuwam Ci alternatywę, więcej info na stronie - http://www.gdata.pl/portal/PL/content/view/226/

a tak już na super marginesie to … może warto zainteresować się NotebookSecurity :slight_smile: wszystko to czego szukasz + TopSecret NxG 4.0 (program szyfrujący dane w wirtualnym sejfie)…

:wink:

zainstalowalem wersje trial nortona 360 i NIS’a i musze stwierdzic ze NIS wyglada i sprawowal sie o wiele lepiej, nie obciażal systemu jak 360 wiec narazie jestem przekonany do nis 2008

Gawcio… żart? Prowokacja? Czy poprostu nie wiesz gdzie i co piszesz?

Froooog! !!