Norton 360 za 100 zł Vobis

Witam, w sklepie Vobis pracownik zaproponował mi swojego prywatnego Norton 360 za 100 zł, zafoliowaną którą dostał jako pracownik Vobis dla własnego użytku. Chciałem się dowiedzieć czy jeżeli bym ją od niego kupił bez paragonu i zainstalował czy było by to nie legalne?? mam czas do poniedziałku żeby go kupić dlatego proszę

o pomoc w tej sprawie.

Bedzie legalny dla tego że w czasie instalowania musisz podać numer legalny z opakowania :slight_smile:

Będzie lagalny jak masz klucz w środku :smiley:

spytaj czy nie ma na stanie kasperskiego lub noda :slight_smile:

Można kupić taniej za świstaku na przykład starszą wersję i aktualizować bezpłatnie do najnowszej :wink:

Ale czy żeby mieć go w pełni legalnie nie trzeba posiadać do niego dowodu zakupu??

Nie nietrzeba ważniejszy jest klucz bo on dopuszcza do tego że masz prawo do aktualizacji i zainstalowania :slight_smile:

Dobra, czy myślicie że jest warty swojej ceny i czy jest to dobry wybór??

A na ile jest stanowisk bo jak na 3 to wart na jedno to mógł by zmiejszyc te cene :slight_smile:

Na 12 miesięcy 3 stanowiska, a nie wiesz może czy na komputerze:

AMD SEMPRON 2200 1500 MHz

512 RAM

GF 6200

Będzie chodził nie odciążając za bardzo systemu.

wiesz co zrób jak ja http://www.dobreprogramy.pl/Norton,Prog … 12659.html zainstaluj sobie na 30 dni to jest i zobaczysz jak się komputer zachowa :slight_smile:

na lapku 1.7 Gh i ram 1GB vista32 działał ok . tylko strasznie wydłużał start kompa .zmieniłem go na noda 32 .

co do probnej instalacji to sie zastanow ja nadal znajduje jego resztki w systemie a odinstalowywałem go programem norton removal tool i tak nadal tkwi miedzy innymi w files common . :smiley:

Może być odczuwalny ten pakiet na tym procesorze, bardziej bym się skłaniał zdecydowanie na czymś lżejszym i darmowym, z głową w internecie i byłoby ok :wink:

Witam.

Skoro piszesz, że chcesz KUPIĆ antywirusa, to z dużym prawdopodobieństwem mozna przyjąć, że do firmy.

Wtedy zakup bez faktury to troszkę… bez sensu.

Więc…

Jeśli prywatnie, to oprócz 3 znanych darmowych antywirusów ostatnio pojawił się czwarty: AV firmy Microsoft. Naprawdę dobry i naprawdę darmowy! Zainstaluj

Microsoft Security Essentials i ciesz się dobrym darmowym antywirusem nie przepłacając nikomu. :slight_smile:

Ja bym bral w ciemo. To pewnie jest wersja Not For Sale - jak dostal dla siebie - z legalna licencja. A swoja droga uzywam ten program i jest bardzo dobry

Kupiłem go i zainstalowałem wszystko działa ok jak na razie