Norton AntiVirus 2005 - mam tego dosyć :(

Zapraszam na xxxxx forum dyskusyjne najlepszego w polsce serwisu motoryzacyjnego, xxxx


złamanie regulaminu

linki ukryte

monczkin

Start-Panel Sterowania-Dodaj/Usuń programy. Sciągnij Avast’a Home. Jak na razie ani razu mnie nie zawiódł.

to są uroki Nortona, dlatego ja nie używam go lecz Kasperskiego. Miałem takie same sytuacje jak ty i dałem sobie znim spokój.

A propos, czemu nazywasz go dziadem ? :smiley:

Wydałeś,żeby Cię stale chronił,a ty chcesz wyłączać Auto-Protect

Tego Nortona schandluj na allegro.

Mks Vir 2005. Miałem 15 dniową wersję 2004, ale to jest to samo. No może coś tam dorzucili. Jak nie chcesz wydawać kasy to weź ściągnij avast’ a.

powiem ci, że popełniasz duży błąd. Bo widzisz, ja np nie miałem żadnego antywira przez 2 dni (czyli żadnego autoprotect) i nałapałem kilka trojanów i się z tymi cholerami męczyłem. Ogólnie rzecz biorąc to wogóle Norton uznawany jest za tego który najwięcej muli kompa. Trzeba było przed zakupem się zastanowić i wybrać jakiegoś innego antywira. Ja mam Kasperskiego i ci powiem ze na P II 400 MHz nie mulił mi kompa przy włączonym strażniku. A z drugiej beczki to robiłem sobie testy antywirów na trojanach. A także na zbindowanych trojanach. I z antywirów: Panda, NAV 2005 i Kasperski właśnie wygrał Kasperski. Norton mi wykrył trojana, alarmował, że w tym i w tym folderze się znajduje ale nie potrafił go wykryć - Kasperski od razu go usunął. Dlatego polecam Kasperskiego (dobrego dziada) !!

Takie porady nie rozwiazują problemu kolegi. Są z gatunku tych najbardziej bzdurnych porad.

A co do wyłączenia tych opcji to nie wyłaczaj ich poprostu bo program straci swoje zastosowanie. :smiley:

Jak chcesz tylko scana HDD zrobić co jakiś czas, to wystarczy scanner Online, jest zawsze aktualny i bezpłatny :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

A zaoszczędzone 300 PLN mógłbyś wydać na coś innego :stuck_out_tongue: :x