Norton AntiVirus 2005 - mam tego dosyć :(

(Aston Martin Lagonda) #1

Zapraszam na xxxxx forum dyskusyjne najlepszego w polsce serwisu motoryzacyjnego, xxxx

złamanie regulaminu

linki ukryte

monczkin

(dawidos) #2

Start-Panel Sterowania-Dodaj/Usuń programy. Sciągnij Avast'a Home. Jak na razie ani razu mnie nie zawiódł.

(Qbek50) #3

to są uroki Nortona, dlatego ja nie używam go lecz Kasperskiego. Miałem takie same sytuacje jak ty i dałem sobie znim spokój.

A propos, czemu nazywasz go dziadem ? :smiley:

(Damian) #4

Wydałeś,żeby Cię stale chronił,a ty chcesz wyłączać Auto-Protect

(dawidos) #5

Tego Nortona schandluj na allegro.

(dawidos) #6

Mks Vir 2005. Miałem 15 dniową wersję 2004, ale to jest to samo. No może coś tam dorzucili. Jak nie chcesz wydawać kasy to weź ściągnij avast' a.

(Qbek50) #7

powiem ci, że popełniasz duży błąd. Bo widzisz, ja np nie miałem żadnego antywira przez 2 dni (czyli żadnego autoprotect) i nałapałem kilka trojanów i się z tymi cholerami męczyłem. Ogólnie rzecz biorąc to wogóle Norton uznawany jest za tego który najwięcej muli kompa. Trzeba było przed zakupem się zastanowić i wybrać jakiegoś innego antywira. Ja mam Kasperskiego i ci powiem ze na P II 400 MHz nie mulił mi kompa przy włączonym strażniku. A z drugiej beczki to robiłem sobie testy antywirów na trojanach. A także na zbindowanych trojanach. I z antywirów: Panda, NAV 2005 i Kasperski właśnie wygrał Kasperski. Norton mi wykrył trojana, alarmował, że w tym i w tym folderze się znajduje ale nie potrafił go wykryć - Kasperski od razu go usunął. Dlatego polecam Kasperskiego (dobrego dziada) !!

(lazikar) #8

Takie porady nie rozwiazują problemu kolegi. Są z gatunku tych najbardziej bzdurnych porad.

A co do wyłączenia tych opcji to nie wyłaczaj ich poprostu bo program straci swoje zastosowanie. :smiley:

(Trebron) #9

Jak chcesz tylko scana HDD zrobić co jakiś czas, to wystarczy scanner Online, jest zawsze aktualny i bezpłatny :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

A zaoszczędzone 300 PLN mógłbyś wydać na coś innego :stuck_out_tongue: :x