Norton Antivirus 2009 Trial i Vista - kłopot z instalacją

Mam taki dziwny problem i liczę, że ktoś spotkał się z podobną sytuacją. Chodzi o instalację wersji trial Nortona Antivirusa 2009. Zaznaczam, że problem występuje niezależnie od źródła pobierania instalki (dobreprogramy.pl czy bezpośrednio od Symanteca)

ale do rzeczy:

Mam dwa laptopy. Jeden z nich to HP NX 7400 z Pentium Dual Core, 2,5 GB RAM i grafiką zintegrowaną

Drugi to 3-letni Acer 5021WLMI z Turionem 64 i 2 GB RAM

Na obydwu laptopach jest zainstalowana Vista Ultimate. O ile na tym HP-ku nie ma żadnego problemu z zainstalowaniem wersji trial NAV 2009 to pod Turionem nie mogę tego zrobić. Pojawia się komunikat o błędzie i próbie wyszukania pomocy online

Na obydwu laptopach jest dosłownie parę programów, gdyż to świeżo postawione systemy

Na laptopie z HP NAV 2009 był instalowany z pracującym w tle Windows Defenderem i Spybot Search&Destroy + oczywiście zapora systemowa jest również włączona i instalacja wersji trial NAV poszła “od strzału”

Czy ktoś ma jakiś pomysł o co tu chodzi? :slight_smile:

jaki błąd?

(podaj to co się wyświetla w błędzie…)

Ha. Taki mądry to ja też jestem :slight_smile:

Jakbym wiedział o jaki błąd chodzi to bym sobie w Google poszukał :wink:

Problem w tym, że komunikat jest bardzo enigmatyczny. “Wystąpił problem z instalatorem NAV 2009 i program zostanie zamknięty”

Napisz do supportu

http://www.symantec.com/pl/pl/support/index.jsp

Symantec nie oferuje supportu przez email, niefortunnie