Norton firewall i antyvir

mam taki problem , dlaczego co jakiś czas albo firewall albo antyvir nortona znika mi z trayu?

Kiedy to się dzieje?

No i podstawowe pytanie - znika czy tylko się chowa?

(masz Windowsa XP?)

prawie codziennie, niewiem dlaczego

znika, nie chowa,

tak

Poczytaj - podobny problem:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 509#130509

A powiedz jeszcze, czy tylko znikają te które wymieniłes czy może jeszcze jakieś inne ?

nie, zauwazyłem tylko że znikają własnie te od nortona, jak wchodze np. na jakąc strone to czasami znika antyvir nortona a czasami firewall

znika?

ale procesy nortona masz nadal aktywne w tle ?? (sprawdź hijakthis lub w menadzerze)

czasami ikony znikają i niektóre powracają po tym jak zawiesi się IE, lub eksporator WINDOWS

Ikonka znika ale Norton dziala dalej i nie masz sie co martwic oto.

Dzieje sie tak nikiedy jesli sa dwie rozne wersje np. 2004 i 2005.

U mnie tez czasem znikna ikonki ale Norton pracuje i sie tym nie ma co przejmowac.

Na wszelki wypadek wejdz:

Start > Wlasciowosci > Pasek Zadan > Dostosuj > i na ikonkach Nortona daj “zawsze widoczny”

ale jak kupowałem nortona to razem kupiłem firewalla w edycji 2005!!

Loga z hijacka dawałem i było ok, poza zmianą strony startowej

ale ja sie własnie boje że wtedy nie pracuje antyvir i mój komp jest zagrozony, i naprawde do końca nie mam pewności że mój antyvir wtedy działa :frowning:

jesli sa uruchomione usłgi antyvira w tle to nie masz się czym martwic. Jak najbardziej wtedy antyvir i firewall pracują poprawnie :wink:

no dobra uspokoiliscie mnie , bo juz mysałem że mam coś nie tak z nortonem :smiley: