Norton Ghost 12.0 - nagrywanie backup


(system) #1

Witam;

Uruchomiłem program Ghost, w zadaniach dałem: Jednorazowa kopia zapasowa i utworzyłem kopię partycji C. Po czym w narzędziach dałem: konwertuj na dysk wirtualny i dałem: konweruj do formatu *.vmdk oraz podziel obraz na części mniejsze od 2GB. Mój obraz ma 9GB więc powinienem otrzymać 5 plików *,vmdk. A otrzymałem coś takiego:

6a888049e427d9a8.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a8 ... 7d9a8.html

Czy ktoś mi może powiedzieć, czy coś robię źle, jeżeli tak to co i jak zrobić to dobrze.

Jeżeli dotąd wszystko zrobiłem dobrze to proszę o dokładne powiedzenie mi jak to nagrać np. w Nero 9 (może byś w czymś innym).

Jak to mam nagrać bo chyba nie na 41 płytach DVD - czy po kilka losowych plików na płytkę ? (jakbym chciał nagrywać po jednym pliku na płytkę to tak by wyszło, a tak mi na moją prywatną logikę wychodzi).

Proszę o pomoc.


(djkamil09061991) #2

ja uzywam ghosta botowalnego robie nim w 1 pliku obraz systemu np. na osobnej partycji. ghosta możesz zbotować z dyskietki lub pendriva


(system) #3

Dobrze, ale ja chciałbym nagrać obraz partycji C na kilka płytek DVD i je wsadzać po kolei podczas backupu. I się pytam jak nagrać ten cały obraz na kilka DVD. Czy te 41 plików to prawidłowy wynik mojego działania ?? Jak te 41 pliki nagrać na kilka płytek żeby można było w razie awarii wsadzić je do komputera po kolei i odzyskać czystego Windowsa w raz z moją konfiguracją i kilkoma moimi programami. Sugerujesz, że trzeba mieć jeszcze jedną płytkę z samym Ghost'em, żeby zbotować ??

PS proszę popatrzeć na mój zrzut z ekranu.

Dobra możesz mi powiedzieć skąd mogę wziąć tego botowalnego ghosta.


(djkamil09061991) #4

http://www.searchengines.pl/NortonGhost ... t1870.html

boot z dyskietki


(system) #5

W mojej wersji chyba nie mam takiej opcji. Jest to w ogóle możliwe ? Jak to zrobić w wersji 12.