Norton Ghost- problem

Witam.

Jestem początkujący, jeżeli chodzi o program Norton Ghost i używam go pierwszy raz. I mam pewien problem z odtworzeniem zapisanego wcześniej obrazu. Odpalam dyskietke bootującą, okno się otwiera, wszystko jest ok. Znajduję plik .GHO z obrazem i gdy naciskam OK pojawia mi się okno i dalej nic nie mogę zrobić. :frowning: Tj. Mogę naciskać tylko klawisz TAB, ale tylko i wyłącznie mogę naświetlić nim Cancel i wtedy wychodzi się z programu. Przycisk OK nie jest naświetlony i nie mogę go zatwierdzić. Nic więcej ( bynajmniej ja nie daję rady ;p).

Używam Norton Ghost 2003. Czy wie może ktoś o co chodzi? Jak zrobić żeby dało się naświetlić i nacisnąć OK, aby przejść dalej? Moze to jest i banalnie proste ( nie wiem) ale ja tego nie dam rady zrobić. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam. :slight_smile:

lluukkaasszz , jakie okno Ci się pojawia?

p1000909je4.th.jpg

lluukkaasszz , nie daje rady zaznaczyć tego, co jest w tabelce??

dokładnie takk. :slight_smile:

lluukkaasszz , proszę poprawić temat na bardziej konkretny używając opcji Edytuj.

lluukkaasszz - napisz dokładniej co konkretnie chcesz zrobić. Być może chcesz przywrócić partycję z dysku, na którego innej partycji zapisany jest jej obraz. W takim przypadku powinieneś wybrać opcję przywrócenia partycji, a nie dysku (wynika to ze screena). Nie przywrócisz także obrazu dysku na dysk, który zawiera w/w obraz. Mogę tylko spekulować - proszę o konkrety…

Pozdrawiam.

Żeby przycisk OK był aktywny, to trzeba podświetlić dysk. To dziwne, że nie da sie tego myszą zrobić, masz jakąś dziwną dyskietkę bootującą, nie ładuje się sterownik myszy.

Do obsługi Ghosta mysz nie jest niezbędna - ale, fakt faktem, życie należy sobie upraszczać a nie utrudniać. Jeśli jakaś opcja jest nieaktywna, może to oznaczać błąd wyboru (pisałem o tym wcześniej).

PS Gdybać można w nieskończoność - niech odezwie się zainteresowany…