Norton Internet Security 2007 - Problem z instalacją

Witam

Mam wykupione 3 licencje na Norton Internet Serurity 2007 od symantec , jest to wersja “download”.

Norton instaluje się normalnie do tego momentu :

KLIK

Po kliknięciu NEXT pokazuje się okno zakańczania instalacji :

KLIK

i BŁĄD :

KLIK

Gdy klikam na link od Symantec pokazuje mi jak rozwiązać ten problem :smiley:

KLIK

Oczywiście to nie pomaga :stuck_out_tongue: Próbowałem również odinstalować i zainstalować nortona kilka razy , użyłem także narzędzia od symantec

do kompletnego usunięcia produktu i od nowa zainstalowałem i niestety to samo. :frowning:

Próbowałem także instalować z wyłączonymi wszystkimi firewalami i zabezpieczeniami

z visty i nic się nie zmienia.

To jest licencja na 3 komputery , na pierwszym komputerze działa bez problemu ( vista x64 premium )

, na moim mam 2 systemy Xp i vista ultimate x64 , na Xp sie zainstalował bez problemu .

Jednak Xp uzywam tylko i wyłącznie do gier i nie potrzebuje na nim antyvirusa , zależy

mi na zainstalowaniu go na ultimate x64 .

Jeżeli wie ktoś jak to naprawić to prosze o pomoc bo inaczej to pieniądze pojdą w błoto znowu przez tą viste :-x

Zamieszczam jeszcze kilka screenów może sie przyda :

KLIK

KLIK

Złączono Posta : 05.11.2007 (Pon) 13:20

Wygląda na to że problem się sam rozwiązał :mrgreen:

Sciągnołem norton internet security 2008 wpisałem mój klucz z nortona 2007 i został przyjety i zaaktywowany.

Nie wiem dlaczego przyjeło mi klucz z 2007 wersji , ale skoro przeszedł proces aktywacji to jest to chyba legalne ??


Proszę nie zamieszczać tak

dużych obrazów, tylko linki

Asterisk

Masz ostrzeżenie za robienie bałaganu.

Nie doradzaj takich rzeczy