Norton Internet Security 2009 czy ESET Smart Security?

Którego antywirusa mi polecacie ?

Proszę o opinie doświadczonych użytkowników.

Oczywiście że Norton,dużo lepsza zapora sieciowa,lepsza wykrywalność szkodników itd.ESET ostatnio bardzo się zepsuł ze swoimi produktami,takie moje zdanie

Również polecam NIS 2009. Jak raz ta edycja udała się Symantecowi. Program jest prosty w konfiguracji (w sumie to nawet nie musisz konfigurować wystarczy, że zainstalujesz i już działa tak jak należy) i lekki :slight_smile:

Według mnie NIS 2009 jest najlepszym produktem antywirusowym Symanteca jak dotąd. :slight_smile:

Zdecydowanie Norton.

Tak jak koledzy wyżej napisali - ESET osłabł, słabsza zapora, słaby skaner skanujący.

W dodatku Norton, jest o wiele lepszy :slight_smile: bo mam z nim do czynienia i sam osobiście porównałem ESET u kolegi jak działa, a jak Norton :slight_smile:

miałem ESETA i o nim mogę powiedzieć krótko zdecydowane nie =D> zżera wszystkie zasoby kompa(np. przy grach bardzo widoczne.)

Szczerze? Norton to mół, jest dobry, ale tragicznie wpływa na system, to samo dotyczy ESETa, z Bitdefenderem nie miałem do czynienia, więc ciężko mi coś powiedzieć. Najlepiej z programów kompleksowo chroniących to użyć Kaspersky Internet Sec. 2009. Miałem okazje nabyc licencję po niewypale ESETa i jestem mile połechtany tym, że Kaspersky nie wtrynia zasobów, a działa bardzo skutecznie, o wiele skuteczniej niż norton.

OT --> Kosz

Temat dotyczy NIS i ESETa, nie wprowadzaj nowego wątku.

To wytłumacz mi czemu w najnowszych testach nadal jeśli chodzi o zasobożerność i szybkość działania, zajmuje pierwsze miejsce?:stuck_out_tongue:

Ja również polece NIS2009, używałem, fajne.

Symantec wydał świetny produkt, szybki, stabilny i do tego ma wysoką wykrywalność i trochę wiecej bajerów niż standardowy Antywir.

Ja osobiście nadal jadę na Esecie :smiley: Takie przyzwyczajenie.

Ale fakt faktem, zdarzało się, że czegoś nie wykrył albo upierdliwie się czepiał jakiegoś pliku -.-

Nie zgadzam się z tym,jest prawie nie odczuwalny w sytemie.

Skuteczność jest na tym samym poziomie,z tym że NIS nie dysturbuje użytkownika częstymi komunikatami.

Odczułem obecność Kacpra bardziej niż Nortona.

Polecam NIS2009.

Pozdrawiam.

Mół? Jak się ma pamięć 128mb to tak :slight_smile:

Aj tam, nie czepiajcie się go.

Po prostu jak się czegoś nie miało, to lepiej napisać, że to jest beznadziejne.

Symantec stworzył wersje 2009 produktów prawie od podstaw, dlatego są znacznie szybsze i intuicyjne.

U mnie (komputer w podpisie) wszystko działa dobrze.

Ja mam N360 v3 i nie narzekam. Podczas gdy Norton nic nie robi, czuję, jakby go nie było…

Śmiem twierdzić. że NIS 2009 jest lżejszy od Avasta!

I na pewno lepszy od niego !

A czy j mówię, że nie? Teraz używam Avasta, bo mi się trial na NIS’a skończył.

Polecam AVG Antivirus Free. O niebo lepszy od Avasta…

Omg rotflol !@#$%^&* #-o

AVG to najgorszy antywirus na świecie. Przez niego miałem formata. Cięższy i bardziej zasobożerny od Avasta!

Jesli go używasz, radzę ci byś go zmienił.

AntiVir Personal - chyba jest odpowiedni, według mnie :slight_smile: Dla testów wgrałem kilka nie groźnych wirusów (wszystkie moje pliki zgrane na płytkę - w razie czego), Avast nie znalazł żadnego wirusa, natomiast AntiVir znalazł wszystkie :slight_smile: Także, opinię sam sobie wyrobiłem - z doświadczenia.