Norton Internet Security 2009 czy ESET Smart Security?

(horoszczyk) #1

Którego antywirusa mi polecacie ?

Proszę o opinie doświadczonych użytkowników.

(SeBoLaS) #2

Oczywiście że Norton,dużo lepsza zapora sieciowa,lepsza wykrywalność szkodników itd.ESET ostatnio bardzo się zepsuł ze swoimi produktami,takie moje zdanie

(Wojy) #3

Również polecam NIS 2009. Jak raz ta edycja udała się Symantecowi. Program jest prosty w konfiguracji (w sumie to nawet nie musisz konfigurować wystarczy, że zainstalujesz i już działa tak jak należy) i lekki :slight_smile:

(Bambosz107) #4

Według mnie NIS 2009 jest najlepszym produktem antywirusowym Symanteca jak dotąd. :slight_smile:

(Poniaatowski) #5

Zdecydowanie Norton.

Tak jak koledzy wyżej napisali - ESET osłabł, słabsza zapora, słaby skaner skanujący.

W dodatku Norton, jest o wiele lepszy :slight_smile: bo mam z nim do czynienia i sam osobiście porównałem ESET u kolegi jak działa, a jak Norton :slight_smile:

(domis14) #6

miałem ESETA i o nim mogę powiedzieć krótko zdecydowane nie =D> zżera wszystkie zasoby kompa(np. przy grach bardzo widoczne.)

(Flegmatyk) #7

Szczerze? Norton to mół, jest dobry, ale tragicznie wpływa na system, to samo dotyczy ESETa, z Bitdefenderem nie miałem do czynienia, więc ciężko mi coś powiedzieć. Najlepiej z programów kompleksowo chroniących to użyć Kaspersky Internet Sec. 2009. Miałem okazje nabyc licencję po niewypale ESETa i jestem mile połechtany tym, że Kaspersky nie wtrynia zasobów, a działa bardzo skutecznie, o wiele skuteczniej niż norton.

(Frog) #8

OT --> Kosz

Temat dotyczy NIS i ESETa, nie wprowadzaj nowego wątku.

(Nethalythic) #9

To wytłumacz mi czemu w najnowszych testach nadal jeśli chodzi o zasobożerność i szybkość działania, zajmuje pierwsze miejsce?:stuck_out_tongue:

Ja również polece NIS2009, używałem, fajne.

Symantec wydał świetny produkt, szybki, stabilny i do tego ma wysoką wykrywalność i trochę wiecej bajerów niż standardowy Antywir.

Ja osobiście nadal jadę na Esecie :smiley: Takie przyzwyczajenie.

Ale fakt faktem, zdarzało się, że czegoś nie wykrył albo upierdliwie się czepiał jakiegoś pliku -.-

(Semtex) #10

Nie zgadzam się z tym,jest prawie nie odczuwalny w sytemie.

Skuteczność jest na tym samym poziomie,z tym że NIS nie dysturbuje użytkownika częstymi komunikatami.

Odczułem obecność Kacpra bardziej niż Nortona.

Polecam NIS2009.

Pozdrawiam.

(Poniaatowski) #11

Mół? Jak się ma pamięć 128mb to tak :slight_smile:

(Nethalythic) #12

Aj tam, nie czepiajcie się go.

Po prostu jak się czegoś nie miało, to lepiej napisać, że to jest beznadziejne.

Symantec stworzył wersje 2009 produktów prawie od podstaw, dlatego są znacznie szybsze i intuicyjne.

(Poniaatowski) #13

U mnie (komputer w podpisie) wszystko działa dobrze.

(system) #14

Ja mam N360 v3 i nie narzekam. Podczas gdy Norton nic nie robi, czuję, jakby go nie było…

(Bambosz107) #15

Śmiem twierdzić. że NIS 2009 jest lżejszy od Avasta!

(system) #16

I na pewno lepszy od niego !

(Bambosz107) #17

A czy j mówię, że nie? Teraz używam Avasta, bo mi się trial na NIS’a skończył.

(system) #18

Polecam AVG Antivirus Free. O niebo lepszy od Avasta…

(Bambosz107) #19

Omg rotflol !@#$%^&* #-o

AVG to najgorszy antywirus na świecie. Przez niego miałem formata. Cięższy i bardziej zasobożerny od Avasta!

Jesli go używasz, radzę ci byś go zmienił.

(Poniaatowski) #20

AntiVir Personal - chyba jest odpowiedni, według mnie :slight_smile: Dla testów wgrałem kilka nie groźnych wirusów (wszystkie moje pliki zgrane na płytkę - w razie czego), Avast nie znalazł żadnego wirusa, natomiast AntiVir znalazł wszystkie :slight_smile: Także, opinię sam sobie wyrobiłem - z doświadczenia.