Norton Internet Security vs. Zapora Windowsa

Witam, jestem nowym uzytkownikiem tego forum i jak bylo, lub nie ten dzial prosze po mnie nie jezdzic :slight_smile:

Chcialem zapytac jak wyglada sprawa posiadania owego programu, poniewaz on ma w sobie zapore, zatem nalezy wylaczyc zapore Vindowsa Visty? Czy moze kjeszcze inaczej?

pozdrawiam, Tyberiusz :slight_smile:

raczej powinieneś wyłączyć jedną zaporę bo będą się gryzły nawzajem :slight_smile:

używanie obu zapór naraz w niczym nie przeszkadza wg mnie

ja mam kaspersky internet security i zaporę systemową wyłączam bo nic ona nie daje tylko tyle że jest :wink:

Czyli koledzy mowice tak jak mysle, tzn wylaczona systemowa zapora :slight_smile:

jak zdecydujesz to i tak będzie dobrze bo co systemowe od microsoftu to i tak słabsze od płatnych zapór :mrgreen:

hehe, racja :mrgreen:

Norton sobie sam wyłączy zaporę, także nawet tego nie musisz robić :slight_smile:

Po prostu instaluj nortona, Firewalla systemowego wyłaczy Ci sam norton :stuck_out_tongue:

Jak napisał kolega “aero” Norton sam powinien wyłączyć zaporę Windowsa,tylko jedna moja mała dygresja Norton ostatnio zszedłna "psy"jest strasznym zamulaczem systemu i cienko ochrania komputer!

No fakt, zapora byla wylaczona po zainstalowaniu Nortona :slight_smile: