Norton IS 2006 - nie pozwala na otwarcie przeglądarki

Po dzisiejszym skanie, nie mogę otworzyć ff z włączonym Norton Internet Security. Jak chce przeglądać strony muszę go wyłączyć. Jak to naprawić?

Masz w firewallu Nortona puszczonego ff jako przeglądarkę internetową? :slight_smile:

A jak to sprawdzić?;]

Zakładka Norton Internet Security > zapora osobista > konfiguruj > programy , odnajdujesz FF i zaznaczasz by zezwalał wszystkim > ok

Jest zaznaczone permit all, mimo to dalej przy włączonym Nortonie nie moge otwierać stron;/

To zamknij przeglądarkę wejdź ponownie do Norton Internet Security > zapora osobista > konfiguruj > programy i usuń całkiem wpis do FF daj ok i włącz przeglądarkę NIS powinien się spytać co zrobić i po prostu w tedy pozwól na wszystkie połączenia albo ustaw na automatyczne łączenie

o Właśnie skoro jesteśmy przy temacie nortona chciałbym zapytać o coś,

miałem do tej pory wersje na licencje 60 dni, licencja mineła i wyskakuja mi jakies powiadomienia o jej odnowienie, wiec klikam odnow, laczy mi z internetem laczy otwiera sie przegladarka a tam strona nortonagdzie pisze ze wystapil jakis bład…

jak to inaczej odnowic, ta licencje?

http://www.symantec.com/region/pl/techs … index.html

http://www.symantec.com/region/pl/techs … intro.html

zapłacić w końcu norton jest płatnym programem

Zrobiłem tak uruchomiłem przeglądarkę i wyskoczyło okienko “Rules automaticlly created for Mozilla Firefox” i dalej nie można otworzyć;/

A jak jest z IE działa normalnie przy włączonym NIS czy też się nie otwiera , zobacz jeszcze poziom czułości zabezpieczenia zapory ( chodzi o suwak z trzema poziomami ) zakładka zapora i powinien być na środku czyli na średnim bo może jest na maxa ale w tedy powinien krzyczeć że chcesz się połączyć a nie tylko blokować .

IE również nie działa, suwak jest na medium ustawiony;/

Jak ktoś inny nie znajdzie rozwiązania to jest jeszcze możliwość kontaktu z pomocą techniczną ale znając życie to po prostu zaproponują od instalowanie i zainstalowanie NIS ponownie i taka jest moja ostatnia rada bo ja już nie wiem co zrobić - od instaluj i zainstaluj nortona ponownie .

Ponowna instalka też nic nie działa, mimo że spytał się o ff po włączeniu i mimo tego że zaznaczyłem always allow on i tak utworzył rule automatycznie i nie działa. Chyba mam pecha do nortona.